1.jpg

Наші послуги

Новини та публікації

assets/cache/images/images/news/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-597.jpg

02.02.2021

13 січня 2021 року було внесено деякі зміни до Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію в Україну
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Співробітники ЮК "Лігал Профсервіс" успішно надали інтереси клієнта в Дніпровському суді м.Києва за фактом ДТП за ст. 124 КУпАП.
assets/cache/images/images/news/2020.10.27_migration_novosti-80x68-db0.jpg

27.10.2020

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою яких стало усунення цих незручностей і спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Молдови
Юридична фірма LegalProfservice » Новини та публікації » Спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні

Спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні

Спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для безвізових країн

Як відомо, оформлення посвідкі на проживання в Україні для громадян деяких стран (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Узбекистан, Молдова і Росія) буває проблематичною у зв'язку з неможлівістю громадянам ціх стран отримати довгострокову візу D, необхідну для оформлення посвідки на проживання в Україні.

При подачі документів на оформлення посвідки на проживання можуть виникати проблеми з термінами перебування в Україні, необхідними для її оформлення, та зі зміною статусу іноземця, який в'їхав в Україну у якості туриста. Якщо під час дозволеного терміну перебування в Україні його статус змінився в зв'язку, наприклад, з працевлаштуванням, укладенням шлюбу, початком навчання тощо, для зміни мети перебування в Україні та можливості подати документи на оформлення посвідки на проживання в Україні, раніше іноземцям було необхідно робити виїзд-в'їзд в Україну.

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою якіх стало усунення цих незручностей та спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян вищезазначених держав. 9 жовтня 2020 року Постановою Кабінету Міністрів України № 933 було внесено зміни до «Порядку оформлення, відачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійснім та знищення виду на проживання» (далі Порядок).

Зазначені зміни передбачають доповнення Порядку пунктом 32-1. Цей пункт передбачає, что «в разі якщо в іноземців (крім громадян (підданіх) держави, визнаною Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом), які тимчасово перебувають на территории України и які відповідно до Законів та міжнародніх договорів України не зобов'язані отрімувати довгострокову візу для оформлення посвідкі на проживання, з'явилися підстави для видачі посвідкі на тимчасове проживання у випадках, встановлених частинами четвертою - п'ятнадцятою статті 5 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства", мають право подати документи для оформлення посвідки на проживання без виїзду за межі України за умови дотримання строків, визначених пунктом 17 цього Порядку".

Це означає, что громадяни таких стран як Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Узбекистан и Молдова в разі оформлення Дозволу на працевлаштування або Укладення шлюбу з громадянином України, после дати відачі Дозволу або дати Укладення шлюбу, больше не повінні делать виїзд и в'їзд в Україну для того щоб подати документи на оформлення посвідкі на проживання. Єдина Вимога Пожалуйста відносіться до таких іноземцям - це наявність 15 робочих днів до Закінчення законного терміну перебування в Україні, передбачення Порядком для оформлення посвідкі на проживання в Україні.

Дані зміни не стосуються громадян Російської Федерації, оскільки ця країна визнана Верховною Радою України державою-агресором. Тому, громадяни цієї держави як і раніше повинні змінювати свій статус для подачі документів на оформлення посвідки на проживання шляхом виїзду та в'їзду в Україну.

Які види допомоги може отримати іноземець в «Лігал Профсервіс»?

 

Довірте оформлення документів професіоналам!

За більш детальною інформацією та для замовлення послуг нашої компанії Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку або звернувшись до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті.