1.jpg

Наші послуги

Новини та публікації

assets/cache/images/images/news/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-597.jpg

02.02.2021

13 січня 2021 року було внесено деякі зміни до Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію в Україну
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Співробітники ЮК "Лігал Профсервіс" успішно надали інтереси клієнта в Дніпровському суді м.Києва за фактом ДТП за ст. 124 КУпАП.
assets/cache/images/images/news/2020.10.27_migration_novosti-80x68-db0.jpg

27.10.2020

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою яких стало усунення цих незручностей і спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Молдови

Реєстрація ТОВ

Реєстрація ТОВ в Україні.
Регистрация ООО Киев

Вартість реєстрації ТОВ під ключ >>>>>
Що потрібно щоб відкрити ТОВ у Києві >>>>>
Вибір найменування Вашого ТОВ >>>>>
Реєстрація ТОВ. Початок роботи. >>>>>
Статут ТОВ. >>>>>
Юридична адреса ТОВ. >>>>>
Відкриття банківського рахунку. >>>>>
Документи необхідні для реєстрації. >>>>>
Термін реєстрації. >>>>>
Чому варто звернутися в нашу компанію. >>>>>

Багато міжнародних підприємці прагнуть створити або розширити свій бізнес, в тому числі на ринку України. ЮК «Лігал Профсервіс» спеціалізується на наданні допомоги цим підприємцям, і ми хотіли б представити вам деяку інформацію для ознайомлення з даною послугою в першу чергу.

Що таке ТОВ? ТОВ є абревіатурою словосполучення товариство з обмеженою відповідальністю. Оскільки в Україні використовується в розмовній і письмовій мові два основних мови, форму ТОВ також часто використовують українською мовою - Товариство з обмеженою відповідальністю (скорочено ТОВ).

Отже, ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю) - це вид господарського товариства, специфічна бізнес-структура, добре відома гнучкістю, яку вона надають власникам бізнесу.

Реєстрація ТОВ є необхідною процедурою, якщо Ви вирішили законно розпочати господарську діяльність в Україні. Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) є популярною формою організації бізнесу, оскільки вона дозволяє власникам обмежити особисту відповідальність за дії, вжиті компанією; засновники також не несуть особистої майнової відповідальності за борги або зобов'язання компанії.

Хоча бухгалтер, юрист або адвокат можуть зареєструвати ТОВ для вас, звичайно досить просто завершити процес формування самостійно при наявності певних знань і досвіду. В нашій окремій статті буде приведена покрокова інструкція, як зареєструвати ТОВ самостійно. Найчастіше в Україні можна натрапити на ТОВ з одним засновником.

Не дивлячись на уявну простоту, процедура реєстрації ТОВ вимагає наявності великої кількості вільного часу, але і здатності до аналізу норм чинного в Україні законодавства. Майте на увазі, що кожна держава має різні правила для створення ТОВ, тому перед початком важливо поглянути на закони України.

Якщо розглядати більш детально, поширеність організаційно-правової форми у вигляді ТОВ ще пов'язана і з іншими її перевагами:

 • досить докладний врегулювання діяльності законами і підзаконними нормативними актами;
 • засновники не несуть відповідальність за зобов'язаннями товариства і відповідають в межах внесеного ними внеску в Статутний капітал;
 • можлива діяльність на підставі модельного статуту;
 • не встановлено мінімальний і максимальний межі розміру статутного капіталу ТОВ.

Реєстрація ТОВ в Києві здійснюється на загальних правилах, так само як і в інших областях України.

ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ.

Вартість реєстрації ТОВ під ключ

Базова вартість реєстрації ТОВ складає 1200 грн.

Загальна вартість реєстрації ТОВ Київ залежить від ряду факторів. Серед таких факторів:

 • засновники ТОВ - юридичні особи або фізичні особи, резиденти або нерезиденти;
 • кількість засновників;
 • обрана система оподаткування;
 • необхідність проведення прискореної реєстрації.

У вартість наших послуг з реєстрації ТОВ під ключ входить:

 • допомога у виборі назви фірми, перевірка наявності зареєстрованої компанії з такою ж назвою;
 • консультування з питань вибору видів економічної діяльності;
 • розробка Статуту компанії, протоколу загальних зборів Учасників;
 • консультування з питання вибору системи оподаткування ТОВ;
 • подача документів на реєстрацію в орган реєстрації;
 • реєстрація ТОВ платником ПДВ;
 • реєстрація ТОВ платником єдиного податку;
 • отримання довідки статистики (ЄДРПОУ);
 • виготовлення печатки;
 • допомога у відкритті рахунку в банку.

Вартість реєстрації ТОВ можна істотно зменшити, якщо реєстрацією зайнятися самостійно. Наші фахівці за помірну плату можуть проконсультувати з усіх питань реєстрації, надати детальний план і порядок реєстрації ТОВ, підготувати і надати всі зразки документів. Вам залишиться тільки звернутися в необхідні органи, подати документи ТОВ у порядку черги, а потім отримати зареєстровані. При самостійної реєстрації ТОВ ціна буде нижче більш ніж в 2 рази, ніж при замовленні послуги «під ключ».

Створення ТОВ Київ з нами.

Наша компанія має понад 10 років практики надання юридичних послуг в даному напрямку і є однією з провідних компаній в даній сфері. Ми працюємо по всій Україні і крім реєстрації ТОВ в Києві наша компанія допоможе зареєструвати ТОВ в будь-якій області. Ви безумовно можете довірити створення ТОВ нам як професіоналам в даній сфері.

Що потрібно щоб відкрити ТОВ у Києві

Перед початком роботи Вам необхідно визначитися з наступними питаннями:

 • вибрати найменування Вашої майбутньої компанії (воно повинно включати назву організаційно-правової форми);
 • знати адресу реєстрації ТОВ. При необхідності ми допоможемо підібрати Вам таку адресу;
 • визначитися напрямком діяльності та видами економічної діяльності фірми відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД-2010);
 • вибрати главу виконавчого органу (наприклад, директора);
 • визначитися з розміром статутного капіталу майбутньої компанії;
 • прийняти рішення щодо подальшої діяльності ТОВ на підставі модельного статуту або статуту, затвердженого засновниками.

Для початку роботи ми відправляємо Вам заявку-анкету в електронному вигляді, в якій Ви вказуєте відповіді на дані питання, на підставі чого ми приступаємо до підготовки документів.

Вибір найменування вашого ТОВ

Назва, яке ви виберете для свого ТОВ, має відповідати законам України. Відповідно до законодавства України не дозволяється присвоювати відкривається компанії ім'я, яке є дублікатом існуючих бізнес-імен (тобто є тотожними). Найменування компанії повинно включати в себе назву організаційно-правової форми та власне відмітної імені. У назві допускається використання знаків пунктуації (крапок, ком, плюсів та інше).

Ми рекомендуємо вибрати ім'я фірми, яке правильно представляє ваш бізнес. Оскільки немає точної формули для вибору кращого імені, при виборі назви ми радимо дотримуватися наступних рекомендацій:

 • виберіть найменування відмінне від інших;
 • щоб ім'я компанії було легко згадати,
 • щоб ім'я фірми легко писалося і вимовлялося,
 • щоб по імені можна було визначити, що саме пропонує ваша компанія, які предмети або послуги ви продаєте,
 • щоб ім'я відрізняло вас від ваших конкурентів.

Перед реєстрацією ТОВ рекомендуємо перевірити вбрання найменування на наявність повторення в офіційному державному реєстрі юридичних осіб.

Вирішіть, чи повинно ваше найменування продавати.

Якщо ваше ім'я дуже оригінально або креативно, ви також можете розглянути можливість його реєстрації в якості товарного знака (знака на товари і послуги). Це може відрізнити ваш продукт або послугу від конкурентів. Торгова марка вашої компанії також може захистити вас від порушення товарних знаків іншими компаніями.

Наприклад, товарний знак дозволить вам зберегти ваш домен, зареєструвати домен вищого рівня (* .UA), а також будь-яку іншу інтелектуальну власність, пов'язану з вашим бізнесом.

Ви можете зареєструвати своє фірмове найменування через нашу компанію або самостійно через Український інститут інтелектуальної власності (Укрпатент), заповнивши встановлену форму.

Плата за товарний знак становить від 50 до 500 доларів США.

Реєстрація ТОВ Київ. Початок роботи.

Для початку підготовки документів по реєстрації ТОВ нам необхідна заповнена наша заявка-анкета, яку ми відправляємо Вам по Вашому запиту в електронному вигляді.

Інформація, необхідна для реєстрації:

 • найменування ТОВ;
 • адреса місцезнаходження ТОВ Київ;
 • спосіб формування і розмір статутного капіталу;
 • контактний телефон / факс ТОВ;
 • електронна адреса ТОВ (при наявності);
 • передбачувані види діяльності ТОВ;
 • розмір часток кожного з учасників ТОВ (при кількості більше одного);
 • при формуванні статутного капіталу майном - перелік цього майна з вказівкою його вартості і вказівкою, який засновник яке майно вносить;
 • краща система оподаткування.

Вирішіть, як буде управлятися ваше ТОВ.

Перед реєстрацією ТОВ, ви повинні вибрати, які органи будуть управляти вашою компанією, їх склад і повноваження, як ними будуть прийматися рішення, хто буде управляти майном компанії, і як взагалі Ваше ТОВ працюватиме.

У більшості випадків органами управління ТОВ є загальні збори учасників компанії - вищий орган управління і директор - виконавчий орган. У більш складних структурах управління на розсуд власників може бути введений колегіальний виконавчий орган - Дирекція та органи контролю - Наглядова рада, Ревізійна комісія та інші. Вищий орган управління приймає глобальні рішення по діяльності фірми: про реєстрацію та ліквідації компанії, про призначення і звільнення керівника, про затвердження річного балансу, про обмеження повноважень Директора, про прийняття / виключення учасників в / з товариства та інші.

Статут ТОВ.

Реєстрація ТОВ не може обійтися без реєстрації Статуту ТОВ. З недавніх пір діяльність ТОВ можлива в двох варіантах:

 • на підставі Статуту, типові положення якого зареєстровані в Постанові Кабінету Міністрів України (модельний Статут);
 • на підставі Статуту, завіреного Вищим органом управління підприємства.

Модельна форма статуту містить мінімальні положення, при яких може вести діяльність ТОВ. Її використання в основному підходить для ТОВ з одним засновником, де він же і є директором. Оскільки в цьому випадку управління здійснюється одноосібно однією людиною, виникнення протиріч між власниками і директорами неможливо.

У зв'язку з тим, що види діяльності, порядок і умови функціонування кожного ТОВ різні, розроблені Статути не можуть і не будуть виглядати однаково. Статут ТОВ з декількома власниками на етапі створення фірми повинен бути максимально чітко продуманий. У більшості випадків Вам слід звернутися до досвідчених юристів для підготовки вашого Статуту. Однак, більшість статутів повинні включати наступні основні елементи:

 • права і обов'язки учасників щодо ТОВ. Необхідно вказати, що кожен учасник ТОВ має зробити, щоб внести свій внесок в ТОВ;
 • як голосуватимуть органи управління ТОВ, включаючи порядок використовуваної структури голосування і кількість голосів (або відсотка голосів), що надаються кожному учасникові;
 • як прибуток і збитки будуть розподілені між ТОВ та учасниками;
 • органи управління ТОВ;
 • правила проведення щорічних зборів і голосування по важливих питаннях;
 • правила про викуп частки учасника або правила про купівлю-продаж, які визначають, що відбувається, коли учасник хоче продати свою частку або порядок переходу частки іншим чином (через смерть або інвалідності);
 • порядок збільшення / зменшення розміру Статутного капіталу.

ВАЖЛИВО! Звертаємо увагу на те, що з 17 червня 2018 року набрав чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Згідно Прикінцевих та перехідних положень Закону все ТОВ і ТДВ повинні привести свої статути у відповідність з його нормами протягом 1 року (не пізніше 18 червня 2019 року).

Більш детально ознайомитися з нюансами приведення Статуту у відповідність Ви можете ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Тому ми наполегливо рекомендуємо Статут ТОВ розробляти з урахуванням положень зазначеного нового закону. Без його дотримання найімовірніше реєстратор не допустить даний Статут до реєстрації.

У статуті ми не рекомендуємо допускати двоякі тлумачення його положень. Формулювання повинні бути прості до розуміння і однозначні.

Юридична адреса ТОВ (місцезнаходження ТОВ).

Якщо Ви плануєте займатися виробництвом або торгівлею, ми рекомендуємо вибирати місцезнаходження компанії (офісу) в найближчому його розташуванні від цеху, складу. Блажен розташування офісу буде позитивно впливати на діяльність компанії. При цьому досягається: істотна економія часу на комунікацію між офісом / виробництвом, підписання необхідних документів, зниження витрат на паливо.

При виборі адреси компанії ми рекомендуємо підписати договір на надання послуг з Укрпоштою. Це необхідно для того, щоб під час вступу кореспонденції відповідальний співробітник пошти бачив і знав, що Ваша фірма дійсно знаходиться за цією адресою. При цьому листи Вам будуть доставлятися оперативно і вчасно. В іншому випадку компанія може не отримати / пропустити важливий лист (наприклад від податкової інспекції, суду, правоохоронних органів), що може спричинити за собою різні негативні наслідки.

Отримайте необхідні бізнес-ліцензії, дозвільні документи.

Вимоги до дозвільних документів будуть варіюватися в залежності від вашої області або навіть відповідно до району, в якому ви плануєте вести бізнес.

Наприклад, якщо ви відкриваєте ресторан, ви повинні мати відповідні ліцензії на алкоголь, тютюн, мати дозволу відділу санепідемслужби, держпожнагляду та інші. Районні державні адміністрації міст або виконавчі селищні комітети також можуть мати інформацію про те, які види ліцензій вам потрібні, як подати заявку на них і які будуть збори.

Крім того, деякі дозвільні документи ТОВ можуть бути отримані і оновлені через Інтернет або поштою.

Відкриття банківського рахунку ТОВ.

Важливе значення в даному питанні має вибір обслуговуючого банку, якому Ви можете довірити зберігати свої активи. Перевірте надійність банку, зокрема, на фінансові показники, кредитні рейтинги, народні рейтинги, наявність у відкритих джерелах інформації про платоспроможність, відмиванні грошей, порушення нормативів, дійсність ліцензії, що проводяться обшуки, наявність інших проблем.

Перед відкриттям рахунку в банку вам потрібно буде мати номер в реєстрі юридичних осіб, зазначений на опису, а також картки із зразками підписів. Проконсультуйтеся з вашим банком про варіанти вашого тарифного плану, який найкраще підходить для ваших ділових потреб.

Якщо Ви вже вибрали банк, отримаєте у обслуговуючого менеджера список необхідної документації, яку необхідно надати для відкриття рахунку. Цей список може відрізнятися у кожного з банків відповідно до їх внутрішніми інструкціями.

Документи необхідні для реєстрації ТОВ в Києві

Якщо засновник - фізична особа:

 • копії паспортів засновників (в тому числі нерезидентів), директора, головного бухгалтера;
 • копії ідентифікаційних кодів засновників (в тому числі нерезидентів), директора, головного бухгалтера;
 • в разі реєстрації засновника підприємцем - копія свідоцтва про реєстрацію ФО-П або виписки з ЄДР;
 • нотаріально засвідчене доручення від кожного із засновників на співробітників ЮК «Лігал Профсервіс» на виконання представницьких функцій.

Якщо засновник - юридична особа - резидент України:

 • нотаріально завірена копія виписки з ЄДР юридичної особи;
 • копія Статуту, Установчого договору (за наявності);
 • рішення (протокол) вищого органу управління юридичної особи про створення ТОВ;
 • рішення (протокол) про призначення директора засновника;
 • довіреність на представника засновника (при необхідності);
 • копія паспорта, ідентифікаційного коду особи, яка буде підписувати від імені юридичної особи-засновника документи створюваної юридичної особи;
 • «Витяг» по ланцюжку до останніх засновників-фізичних осіб.

Якщо засновник юридична особа - нерезидент України:

 • виписка з торгового, банківського реєстру і т.п. (нотаріально засвідчена копія). Документ повинен бути легалізований у встановленому порядку. Документ повинен бути переведений на українську мову, переклад завірений нотаріально;
 • рішення (протокол) про створення на території України підприємства;
 • рішення (протокол) засновника про призначення керівника з перекладом на українську мову або видане вже українською мовою;
 • Статут засновника (з перекладом на українську мову) (нотаріально завірена копія);
 • копія паспорта, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера особи, що буде підписувати від імені юридичної особи-засновника документи створюваної юридичної особи (керівника або представника);
 • довіреність на співробітників ЮК «Лігал Профсервіс» на виконання представницьких функцій. Довіреність повинна бути легалізована в установленому порядку і переведена на українську мову (або видана вже на українській мові).

Термін реєстрації ТОВ Київ

Термін реєстрації ТОВ у Києві за допомогою нашої компанії становить від 1 до 3-х днів.

Наша компанія має багаторічний практичний досвід у ций сфері. Однак, якщо в документах не дотримані норми законодавства, документи ТОВ складені і подані з помилками, розгляд заяви на реєстрацію може бути призупинено до усунення недоліків. У зв'язку з цим термін реєстрації ТОВ Київ може бути збільшений на кілька днів до моменту усунення недоліків в документах. У разі, якщо неточності не усунені, виноситься рішення про відмову в реєстрації і пакет документів повертається заявникові.

Фахівці нашої компанії мають глибокі знання в даній сфері і надають послуги на високому професійному рівні. Тому звернувшись в нашу компанію швидко зареєструєте компанію і гарантовано вкладетеся в заплановані терміни.

Додаткові строки (при необхідності):

 • строк реєстрації ТОВ Київ платником ПДВ - 5-7 днів;
 • строк реєстрації компанії платником єдиного податку + реєстрація книги обліку доходів - 7-14 днів;
 • відкриття рахунку в банку - 1 день.

Чому варто звернутися в нашу компанію.

Якість послуг і компетентність. Наша компанія має багаторічний досвід роботи в даній сфері. Ми відстежуємо законодавство і завжди в курсі нових змін. Для Вас не буде «приємних несподіванок». Ми чітко і конкретно завжди можемо відповісти на всі запитання. Ми постійно працюємо над поліпшенням якості послуг.

Орієнтир на результат. Наша мета - задовольнити найвимогливіших клієнтів. Ми вкладаємося в заявлені терміни. Оскільки найкраща нагорода для нас - це довгострокове співробітництво, звернення клієнта до нас повторно. Ми виконуємо взяті на себе зобов'язання.

Репутація. Хороша репутація - запорука швидкого розвитку. Репутація напрацьовується роками і ми можемо гордо заявити, що маємо великий портфель задоволених клієнтів.

Доступність. Наша компанія має штат юристів, які при необхідності можуть підмінити один одного. На відміну від приватних юристів ми не їдемо у відпустку, ми не хворіємо, не просимо щомісячної зарплати, наші знання в кінці кінців ширше і глибше.

Для замовлення послуг нашої компанії Ви можете скористатися формою зворотного зв'язку або звернувшись до наших спеціалістів за телефонами, зазначеними на сайті.

Супутні послуги:
- надання юридичної адреси
-
купівля-продаж фірм (компаній)
-
отримання дозволу на працевлаштування іноземця;
-
оформлення будівельної ліцензії.

Часто задавані питання

 • Чи можу я створити ТОВ, якщо я не є громадянином України?
 • Чи може іноземець без місцевого проживання реєструвати ТОВ в Україні?
 • Чи можна заздалегідь резервувати ім'я для компанії?
 • Чи потрібно сплачувати збір / мито при реєстрації ТОВ?