1.jpg

Наші послуги

Новини та публікації

assets/cache/images/images/news/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-597.jpg

02.02.2021

13 січня 2021 року було внесено деякі зміни до Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію в Україну
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Співробітники ЮК "Лігал Профсервіс" успішно надали інтереси клієнта в Дніпровському суді м.Києва за фактом ДТП за ст. 124 КУпАП.
assets/cache/images/images/news/2020.10.27_migration_novosti-80x68-db0.jpg

27.10.2020

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою яких стало усунення цих незручностей і спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Молдови

Зміна найменування компанії (ТОВ, ПП)

Смена названия компанииЗміна найменування (назви) юридичної особи (ТОВ)

Відкриття і розвиток бізнесу безпосередньо пов'язані з вибором найменування юридичної особи. Найменування є «візитною карткою» будь-якого суб'єкта господарської діяльності і дає можливість залучити контрагентів для отримання прибутку.

Для зміни найменування у компанії можуть виникнути різні причини. Це може бути як бажання нових засновників, так і цільової ребрендинг. Однак, незалежно від обставин, зміна найменування завжди тягне за собою внесення змін в усі документи компанії, в тому числі і статутні, виготовлення нової печатки, а також обов'язкове оприлюднення контролюючих органів. Крім того, юридична особа зобов'язана змінити дані щодо свого найменування в Єдиному державному реєстрі.
Проведення всіх процедур по зміні назви фірми вимагає кваліфікованого підходу та достатньої кількості знань в сфері корпоративного права. Дуже важливо провести зазначені зміни в найкоротші терміни і без зупинки діяльності компанії.

ВАЖЛИВО! 17 червня 2018 року набрав чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Законом передбачені зміни, пов'язані з порядком прийняття рішень, компетенцією органів управління, зазначенням місцезнаходження фірми та інші.

Згідно Прикінцевих та перехідних положень Закону все ТОВ і ТДВ повинні привести свої статути у відповідність з його нормами протягом 1 року (не пізніше 18 червня 2019 року).

Якщо компанія вирішила провести зміни, пов'язані з внесенням будь-яких змін до Статуту компанії (зміна засновників, зміна адреси ТОВ, зміна КВЕД, зміна найменування ТОВ та ін.) До закінчення зазначеного терміну, при прийомі відповідних документів державний реєстратор аналізує подається Статут на повну відповідність нормам зазначеного Закону. Якщо Статут не відповідає Закону, і відмовляє в проведенні реєстраційної дії у разі невідповідності подається Статуту нормам Закону.
Тому одночасно з вказаною послугою необхідно приводити Статут у відповідність до ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (якщо він ще не проводився).

Більш детально ознайомитися з нюансами приведення Статуту у відповідність Ви можете ЗА ПОСИЛАННЯМ.

ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ.

Строк зміни найменування ТОВ.

Строк внесення змін найменування в Києві за допомогою нашої компанії складає від 1 до 3-х днів. Клієнт також наділяється можливістю проведення змін в скорочені терміни і на території інших адміністративно-територіальних одиниць.

Варто підкреслити, що юристи нашої компанії мають значний досвід у сфері надання послуг з підготовки документів та проведення змін найменування підприємств. Саме ми надаємо послуги з усунення недоліків в документах (у разі їх наявності) і чітко дотримуємося заздалегідь обумовлених термінів.

Вартість зміни найменування ТОВ.

Загальна вартість послуг складається з двох складових:
1. Вартість послуг ЮК «Лігал Профсервіс»
2. Обов'язкові витрати, пов'язані з нотаріальним посвідченням документів і проведенням реєстрації (державне мито).

Базова вартість послуг ЮК «Лігал Профсервіс» зі зміни найменування фірми становить 1800 грн.
Вартість нотаріальних послуг - від 650 грн. (Залежить від кількості учасників юридичної особи).

Порядок зміни найменування ТОВ.

  1. Ухвалення рішення про зміну найменування. Зміна найменування відноситься до компетенції вищого органу управління ТОВ - загальних зборів учасників. Крім того, зміна найменування ТОВ передбачає внесення змін до установчих документів. З цією метою проводяться збори учасників, де на порядку денному приймається дане питання. Тому правильне оформлення рішення про зміну найменування вимагає професійного підходу і високого рівня знань в сфері корпоративного права.
  2. Підготовка пакету необхідних документів до підписання і подачі в необхідні інстанції.
  3. Підписання необхідних документів у нотаріуса.
  4. Подача документів суб'єкту державної реєстрації. Дуже важливо підготувати правильний перелік документів і подати його суб'єкту державної реєстрації (реєстратору або нотаріуса) у встановлені законом терміни.
  5. Оповіщення контролюючих органів. Завдяки взаємодії суб'єктів державної реєстрації та органів Державної податкової служби цей етап внесення змін щодо засновників спрощений. Однак, важливо не допустити помилок і неточностей в документах на внесення змін в цілях запобігання розглядів з органами УКРІНФОРМ.
  6. Отримання документів клієнтом. Для продовження своєї господарської діяльності в результаті проведення змін найменування, компанія обов'язково повинна отримати опис документів, які подавилися для державної реєстрації, протокол загальних зборів про зміну найменування, статут компанії в новій редакції, виписку з Єдиного державного реєстру.

Що входить до переліку послуги зі зміни найменування компанії.

До переліку наших послуг зі зміни найменування ТОВ входить:
- підготовка повного пакету документів на зміну найменування (заява про державну реєстрацію змін, протокол загальних зборів про зміну найменування, статут в новій редакції (за винятком здійснення ТОВ діяльності на підставі модельного статуту), довіреність на проведення реєстраційних дій);
- внесення змін до Єдиного державного реєстру;
- отримання виписки з Єдиного державного реєстру.

Документи, необхідні для зміни найменування ТОВ:
- інформація про ТОВ (ксерокопія виписки з Єдиного державного реєстру);
- інформація про склад засновників (ксерокопія останнього протоколу загальних зборів учасників для максимально точного викладу даних про засновників);
- статут ТОВ у попередній редакції у вигляді ксерокопії (скан-копії) або документа в форматі Microsoft Word (за винятком здійснення ТОВ діяльності на підставі модельного статуту);
- дані про нове найменування;
- довіреність на проведення реєстраційних дій від ТОВ на співробітників ЮК «Лігал Профсервіс».

Крім того, наша компанія надає послуги зі зміни найменування відокремлених підрозділів юридичних осіб (філій, представництв).

В результаті Ви отримуєте:
- опис документів, які подавилися для державної реєстрації змін найменування юридичної особи;
- оновлену виписку з Єдиного державного реєстру;
- протокол загальних зборів про зміну найменування;
- статут підприємства в новій редакції в повній відповідності з чинним законодавством України (за винятком здійснення ТОВ діяльності на підставі модельного статуту).

Чому варто вибрати нашу компанію?

1. Компетентність. Наші юристи відмінно орієнтуються в різних галузях права та працюють над постійним поліпшенням рівня послуг, що надаються.
2. Оперативність. Завдяки значному досвіду в обслуговуванні бізнесу наша компанія може задовольнити потреби клієнтів в найкоротші терміни.
3. Результативність. Основною метою нашої компанії є досягнення результатів і впевненість в отриманні бажаного ефекту від взаємин з клієнтами.

Для замовлення послуг нашої компанії Ви можете скористатися формою зворотного зв'язку або звернувшись до наших спеціалістів за телефонами, зазначеними на сайті

Супутні послуги:

Поширені запитання

  • Чи обов'язково юридичній особі мати скорочене найменування?
  • Чи потрібно повідомляти органи Державної податкової служби в разі зміни найменування компанії?
  • Чи є чітко визначений перелік символів і знаків пунктуації, які можна використовувати в найменуванні юридичної особи?
  • Чому не можна створити два ТОВ з ідентичними назвами?