1.jpg

Наші послуги

Новини та публікації

assets/cache/images/images/news/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-597.jpg

02.02.2021

13 січня 2021 року було внесено деякі зміни до Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію в Україну
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Співробітники ЮК "Лігал Профсервіс" успішно надали інтереси клієнта в Дніпровському суді м.Києва за фактом ДТП за ст. 124 КУпАП.
assets/cache/images/images/news/2020.10.27_migration_novosti-80x68-db0.jpg

27.10.2020

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою яких стало усунення цих незручностей і спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Молдови
Юридична фірма LegalProfservice » Послуги » Реєстрація підприємства в Україні » Реєстрація представництва іноземної компанії в Україні

Реєстрація представництва іноземної компанії в Україні

Реєстрація представництва іноземної компанії в Україні

Представництво іноземної компанії в Україні не є юридичною особою, яка не має власної правосуб'єктності, отже, воно не має окремої назви, торгової марки або власного майна, а також не є правонаступником материнської компанії. Представництво іноземної компанії в Україні діє від імені, в інтересах і за рахунок головної компанії. При виникненні фінансових труднощів материнська компанія буде нести відповідальність за борги її представництва в Україні.

Процедура створення представництва іноземної компанії в Україні складна, оскільки вона знаходиться в залежності від компанії, яка його відкриває.

Представництво іноземної компанії в Україні створюється зазвичай без права ведення господарської діяльності. Однак, при необхідності, представництво може бути зареєстровано також з правом ведення господарської діяльності.

Оподаткування представництва іноземної компанії в Україні

У разі реєстрації представництва іноземної компанії з правом ведення господарської діяльності на території України, таке представництво повинно стати на облік як платник податку на прибуток на території України. Дохід, отриманий представництвом в Україні, як правило оподатковується на території України. Однак, в ряді випадків, залежно від місця здійснення операції, така операція може визнаватися такою, яка не обкладається податками на території України. При відсутності ведення господарської діяльності відсутнє зобов'язання нарахування та сплати податків.

Засновники повинні знати, що при наявності в штаті представництва працівників, при виплаті їм заробітної плати представництво ще оплачує податок з доходів за працівників (як податковий агент), а також єдиний соціальний внесок і військовий збір, тобто діє така ж схема, як і для звичайних компаній на території України.

Також Представництво при необхідності має право стати на облік як платник податку на додану вартість в Україні.

Термін і вартість відкриття представництва іноземної компанії в Україні

Загальний термін реєстрації представництва іноземної компанії в Україні - від 30 робочих днів.

Вартість реєстрації представництва без права ведення господарської діяльності - від 15000 грн.

У вартість включено:

 • надання усних консультацій щодо порядку та умов реєстрації;
 • надання зразків документів для проведення реєстрації;
 • підготовка пакету документів для проведення реєстрації;
 • підбір видів діяльності представництва;
 • реєстрація представництва в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України;
 • реєстрація представництва в органах статистики;
 • постановка на облік як платника податків в органах податкової служби (для представництв з правом ведення господарської діяльності);
 • послуги з виготовлення та отримання печатки з автоматичною оснащенням;
 • підготовка і подача заяви на взяття на облік платником ПДВ (для представництв з правом ведення господарської діяльності).

Додатково оплачується:

державне мито за реєстрацію іноземного представництва в Україні - 2500 доларів США;
апостилізація / легалізація документів;
переклад документів на українську мову;
нотаріальне завірення документів, нотаріальне завірення перекладу.

Документи, необхідні для реєстрації іноземного представництва в Україні

 • Заява з проханням про реєстрацію іноземного представництва (зразок надаємо).
 • Витяг з торгового (банківського) реєстру країни місцезнаходження офіційно зареєстрованого головного органу управління іноземного суб'єкта підприємницької діяльності. Статут, Установчий договір - нотаріально завірені копії;
 • Довідку установи банку, в якій офіційно відкрито рахунок іноземного суб'єкта підприємницької діяльності;
 • Довіреність на здійснення представницьких функцій в Україні, оформлене згідно із законами країни, в якій зареєстрований офіс іноземного суб'єкта підприємницької діяльності;

При реєстрації Представництва з правом господарської діяльності необхідно додатково надати Положення про Представництво, договір оренди приміщення Представництва.

Документи повинні бути оформлені нотаріально, апостильовані / легалізовані і переведені на українську мову.

Для замовлення послуг нашої компанії Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку або звернувшись до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті.

Супутні послуги:

 • постановка на облік платника ПДВ
 • надання юридичної адреси