Представництво іноземної компанії в Україні не є юридичною особою, яка не має власної правосуб'єктності, отже, воно не має окремої назви, торгової марки або власного майна, а також не є правонаступником материнської компанії. Представництво іноземної компанії в Україні діє від імені, в інтересах і за рахунок головної компанії. При виникненні фінансових труднощів материнська компанія буде нести відповідальність за борги її представництва в Україні.
Процедура створення представництва іноземної компанії в Україні складна, оскільки вона знаходиться в залежності від компанії, яка його відкриває.
Представництво іноземної компанії в Україні створюється зазвичай без права ведення господарської діяльності. Однак, при необхідності, представництво може бути зареєстровано також з правом ведення господарської діяльності.
У разі реєстрації представництва іноземної компанії з правом ведення господарської діяльності на території України, таке представництво повинно стати на облік як платник податку на прибуток на території України. Дохід, отриманий представництвом в Україні, як правило оподатковується на території України. Однак, в ряді випадків, залежно від місця здійснення операції, така операція може визнаватися такою, яка не обкладається податками на території України. При відсутності ведення господарської діяльності відсутнє зобов'язання нарахування та сплати податків.
Засновники повинні знати, що при наявності в штаті представництва працівників, при виплаті їм заробітної плати представництво ще оплачує податок з доходів за працівників (як податковий агент), а також єдиний соціальний внесок і військовий збір, тобто діє така ж схема, як і для звичайних компаній на території України.
Також Представництво при необхідності має право стати на облік як платник податку на додану вартість в Україні.
Загальний термін реєстрації представництва іноземної компанії в Україні - від 30 робочих днів.
Вартість реєстрації представництва без права ведення господарської діяльності - від 15000 грн.
У вартість включено:
Додатково оплачується:
державне мито за реєстрацію іноземного представництва в Україні - 2500 доларів США;
апостилізація / легалізація документів;
переклад документів на українську мову;
нотаріальне завірення документів, нотаріальне завірення перекладу.
При реєстрації Представництва з правом господарської діяльності необхідно додатково надати Положення про Представництво, договір оренди приміщення Представництва.
Документи повинні бути оформлені нотаріально, апостильовані / легалізовані і переведені на українську мову.
Для замовлення послуг нашої компанії Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку або звернувшись до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті.
Супутні послуги: