1.jpg

Наші послуги

Новини та публікації

assets/cache/images/images/news/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-597.jpg

02.02.2021

13 січня 2021 року було внесено деякі зміни до Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію в Україну
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Співробітники ЮК "Лігал Профсервіс" успішно надали інтереси клієнта в Дніпровському суді м.Києва за фактом ДТП за ст. 124 КУпАП.
assets/cache/images/images/news/2020.10.27_migration_novosti-80x68-db0.jpg

27.10.2020

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою яких стало усунення цих незручностей і спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Молдови
Юридична фірма LegalProfservice » Послуги » Нерухомість і будівництво

Нерухомість і будівництво

Нерухомість і будівництво

Нерухомість і будівництво - фото №1Практика надання послуг в сфері будівництва та нерухомості є однією з ключових практик компанії "Лігал Профсервіс". Ми представляємо інтереси компаній, які планують розпочати будівельну діяльність. Ми надаємо повний перелік послуг, пов'язаних з отриманням дозвільних документів, реєстрацією об'єктів нерухомості, оформленням взаємин з комунальними підприємствами, що здійснюють постачання тепла, питної (проточною) води, електроенергії.
З деякими тематиками наших послуг ми пропонуємо Вам ознайомитися в наступних розділах:

Взаємодія з іншими практиками нашої компанії, зокрема, з практиками корпоративного права, податкового права та врегулювання суперечок, допомагає нам надавати послуги найвищої якості та враховувати інтереси клієнта з точки зору багатогранних аспектів його діяльності.

За більш детальною інформацією та для замовлення послуг нашої компанії Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку або звернувшись до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті.

Довіртеся професіоналам!