1.jpg

Наші послуги

Новини та публікації

assets/cache/images/images/news/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-597.jpg

02.02.2021

13 січня 2021 року було внесено деякі зміни до Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію в Україну
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Співробітники ЮК "Лігал Профсервіс" успішно надали інтереси клієнта в Дніпровському суді м.Києва за фактом ДТП за ст. 124 КУпАП.
assets/cache/images/images/news/2020.10.27_migration_novosti-80x68-db0.jpg

27.10.2020

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою яких стало усунення цих незручностей і спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Молдови
Юридична фірма LegalProfservice » Послуги » Дозволи та сертифікати

Дозволи та сертифікати

Дозволи та сертифікати

Дозвіл - документ, встановлений у формі, виданий повною мірою органом суб'єкта хозяйства, що надає право на здійснення конкретного виду діяльності.

Сертифікація - процедура, за допомогою якої відомий орган встановлений у встановленому порядку, документально підтверджує відповідність продукції, системну якість, систему управління якістю, системну екологічну адміністрацію, персоналу, встановлену вимогами до вимог.
Порядок і умови, що перебувають в той час або інакші рішення та / або сертифікати, як правило, четко регламентують закони та підзаконними нормативними актами. З першим розглядом процедури оформлення вирішених та сертифікатів просто: підготовка документів, подання на розгляд у відповідному органі, необхідне отримання документа. Однак досить часто виготовляють проблеми з різними родами, наприклад, неточно заповненими формами, недостатнім пакетом документів і т.д .. Крім того, все знають, що не існують щодо бюрократичної системи державних органів. Нередко затягують процедури розгляду заявок і видають розрізних документів, про очевидних можна також говорити довгі.

Багаторічний досвід роботи спеціалістів Юридичної фірми "Лігал Профсервіс" у сфері напіврозподілів та сертифікатів можливо професійно оформити наступні види дозвільних документів:

  • Дозвіл на початок робіт підвищеної небезпеки
  • Професійна аттестація проектувальників
  • Дозвіл на працевлаштування іноземця
  • Довідка щодо відсутності валютних цінностей за межами України
  • Дозвіл Антимонопольного комітету України (АМКУ)
  • Дозвіл на розміщення об'єктів зовнішньої реклами.

Для замовлення послуг нашої компанії Ви можете скористатися формою зворотного зв'язку або звернувшись до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті.