1.jpg

Наші послуги

Новини та публікації

assets/cache/images/images/news/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-597.jpg

02.02.2021

13 січня 2021 року було внесено деякі зміни до Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію в Україну
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Співробітники ЮК "Лігал Профсервіс" успішно надали інтереси клієнта в Дніпровському суді м.Києва за фактом ДТП за ст. 124 КУпАП.
assets/cache/images/images/news/2020.10.27_migration_novosti-80x68-db0.jpg

27.10.2020

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою яких стало усунення цих незручностей і спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Молдови
Юридична фірма LegalProfservice » Послуги » Інтелектуальне право

Інтелектуальне право

Інтелектуальне право

Інтелектуальне право - фото №1

Правильне використання інтелектуальної власності та авторських прав все більше впливає на ефективність бізнесу - відомі торгові марки залучають більшу кількість покупців, що веде до збільшення продажів і прибутку, завдяки інноваційним технологіям суб'єкти господарювання дозволяють утримувати лідируючі позиції в абсолютно різних сферах економіки.

Але стабільне отримання прибутку з інвестицій в інтелектуальну власність вимагає не тільки винаходи корисної моделі або створення шановного бренду, а й відповідного рівня їх захисту.

Рівень законодавчого регулювання контролю за захистом прав інтелектуальної власності державними органами все ще не досяг того рівня, щоб бути впевненим в захищеності своїх прав без використання кваліфікованої юридичної допомоги. Правильне використання можливостей інтелектуального права актуально як для нових, що розвиваються компаній, так і для великих компаній, чиї права на інтелектуальну власність, на жаль, часом порушуються.

Наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг в рамках практики інтелектуального та авторського права, який дозволяє комплексно захистити інтереси Клієнта. Ми надаємо наступні послуги в сфері інтелектуального права:

За більш детальною інформацією та для замовлення послуг нашої компанії Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку або звернувшись до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті.