1.jpg

Наші послуги

Новини та публікації

assets/cache/images/images/news/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-597.jpg

02.02.2021

13 січня 2021 року було внесено деякі зміни до Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію в Україну
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Співробітники ЮК "Лігал Профсервіс" успішно надали інтереси клієнта в Дніпровському суді м.Києва за фактом ДТП за ст. 124 КУпАП.
assets/cache/images/images/news/2020.10.27_migration_novosti-80x68-db0.jpg

27.10.2020

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою яких стало усунення цих незручностей і спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Молдови
Юридична фірма LegalProfservice » Послуги » Реєстрація підприємства в Україні » Підтвердження інформації про бенефіціарів

Підтвердження інформації про бенефіціарів

Подтверждение бенефициаров

Підтвердження інформації про бенефіціарів компанії.

Наказом Міністерства фінансів України від 19 березня 2021 №163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності», зареєстрованим Мін'юстом 8 червня 2021 за № 768/36390 затверджено форму і зміст структури власності юридичної особи.

Зазначений наказ значним чином впливає на зміст існуючих вимог щодо державної реєстрації юридичних осіб та покладає на керівників суб'єктів господарювання нові обов'язки.

Наказ визначає, що структура власності юридичної особи - офіційний документ, який з метою встановлення кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи має в обов'язковому порядку надаватися державному реєстратору.

Даний документ включений до переліку, визначеного Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення» від 8 квітня 2020 року, що є невід'ємною частиною міжнародних зобов'язань України, визначених Угодою про асоціації з ЄС, адаптує до національного законодавства Рекомендації FATF (міжнародної організації по боротьбі з відмиванням коштів) і 4-ю і частково 5-ю Директиви Європейського Союзу проти відмивання коштів та фінансування тероризму.

Через 3 місяці з дати вступу в силу зазначеного Наказу почне діяти ст.17-1 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» в повному обсязі і відповідно почне діяти обов'язок готувати і подавати державному реєстратору схематичне зображення структури власності юридичної особи, а також у виняткових випадках додатки до структури власності.

Це також призводить до початку необхідного щорічного підтвердження КБС починаючи з 2022 року.

Документи, необхідні для підтвердження інформації про вигодоодержувача компанії.

Повний перелік документів визначається ст. 17-1 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань». Це зокрема:

 • заява про державну реєстрацію юридичної особи (крім громадських формувань і органів влади);
 • структура власності за формою і змістом відповідно до наказу про структуру власності;
 • витяг, виписка або інший документ з торгового, банківського, судового реєстру, що підтверджує реєстрацію юридичної особи - нерезидента в країні його місцезнаходження - в разі якщо засновником юридичної особи є юридична особа - нерезидент
  нотаріально завірена копія документа, що посвідчує особу, яка є КБС юридичної особи, - для фізичної особи - нерезидента і, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру - для фізичної особи - резидента.

Строк для підтвердження інформації про кінцевих бенефеціаром.

Строк для подачі структури власності та інформації про кінцевий бенефеціарном власника. реєстратору становить 3 місяці з дати набрання чинності Наказом Міністерства фінансів, а це 11 липня 2021 року.

Тобто кінцева дата закінчення терміну - 10 жовтень 2021 року.

Співробітники нашої компанії надають послуги щодо усунення всіх недоліків в документах і проведення реєстраційних дій в заплановані терміни.

Відповідальність за неподання інформації про кінцевих бенефіціарів фірми.

При виявленні під час проведення реєстраційних дій фактів неподання або несвоєчасного подання юрособою інформації про кінцевий вигодоодержувача юридичної особи або про його відсутність, або документів для підтвердження відомостей про кінцевий вигодоодержувача юридичної особи або в разі надходження до територіального органу Мін'юсту повідомлення державного реєстратора про такі факти , Мін'юст рекомендованим листом інформує про це керівника відповідного юридичної особи або уповноважена особа з вимогою про необхідність звернення такої особи в місячний строк до Міністерства юстиції України або відповідного територіального органу для складання протоколу про адміністративне правопорушення, відповідальність за вчинення якого передбачена ч. 6 ст. 166 - 11 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Розмір штрафу становить від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 до 51000 грн.).

Вартість послуг щодо підтвердження інформації про кінцевий вигодоодержувача юридичної особи.

Вартість послуг по підтвердженню інформації про кінцевий вигодоодержувача юридичної особи залежить від ряду факторів, а саме:

 • кількості засновників;
 • територіальності проведення реєстраційних дій.

Вартість послуги в м.Києві - 1500 грн. (з одним засновником - фізичною особою).

Додатково оплачується:

 • Нотаріальні послуги (завірення копії паспорта та довіреності)
 • Компанія знаходиться за межами м. Києва.

Послуга з проведення підтвердження інформації про кінцевий вигодоодержувача юридичної особи включає:

 • надання інформаційно-консультаційних послуг з основних особливостей законодавства щодо підтвердження інформації про кінцевого вигодоодержувача;
 • підготовку повного пакету документів для підтвердження інформації про кінцевий вигодоодержувача юридичної особи
  внесення інформації до Єдиного державного реєстру.

Документи, необхідні для підтвердження інформації про кінцевий вигодоодержувача ТОВ.

 • інформація про ТОВ (ксерокопія виписки з Єдиного державного реєстру)
 • інформація про склад засновників (ксерокопія останнього протоколу загальних зборів учасників для максимально точного викладу даних про засновників)
 • довіреність на проведення реєстраційних дій від ТОВ на співробітників ЮК «Лігал Профсервіс».

В результаті клієнт отримує:

 • опис документів, які подавалися для проведення державної реєстрації;
 • схематичне зображення структури власності компанії.

Наші переваги:

 1. Репутація. Наша компанія має колосальний досвід в сфері супроводу бізнесу, а також значна кількість задоволених клієнтів.
 2. Оперативність. Завдяки значному досвіду в обслуговуванні бізнесу наша компанія може задовольнити потреби клієнтів в найкоротші терміни.
 3. Доступність. Наші юристи впевнено говорять про складні речі простою, доступною для кожного клієнта мовою, вміють знайти підхід і грамотно донести інформацію представникам бізнесу і контролюючих органів.

За більш детальною інформацією та для замовлення послуг нашої компанії Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку або звернувшись до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті.

Супутні послуги:
- зміна видів діяльності підприємства;
- зміна складу засновників підприємства;
- зміна кінцевого бенефіціарного власника (вигодонабувача) підприємства;
- зміна найменування підприємства;
- приведення статутних документів компанії у відповідність до чинного законодавства України;
- зміна адреси підприємства.