1.jpg

Наши услуги

Новости и публикации

assets/cache/images/images/news/kvota-2021-80x68-478.jpg

05.05.2021

24 февраля 2021 распоряжением № 148-р Кабинет Министров Украины утвердил квоту иммиграции на 2021 год.
assets/cache/images/images/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-a65.jpg

02.02.2021

13 января 2021 Постановлением КМУ №19 были внесены некоторые изменения в «Порядок производства по заявлениям о предоставлении разрешения на иммиграцию
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Сотрудники ЮК "Лигал Профсервис" успешно предоставили интересы клиента в Днепровском суде г. Киева по факту ДТП по ст. 124 КУпАП.
Юридическая фирма LegalProfservice » Новости и публикации » Упрощение процедуры оформления вида на жительство в Украине

Упрощение процедуры оформления вида на жительство в Украине

Упрощение процедуры оформления вида на жительство в Украине для безвизовых стран

Як відомо оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян деяких країн (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Узбекистан, Молдова і Росія) буває проблематичним у зв'язку з неможливістю громадянами цих країн отримати довгострокову візу D необхідну для оформлення посвідки на проживання.

При подачі документів на оформлення посвідки на проживання можуть виникати проблеми з термінами перебування в Україні, необхідними для його оформлення, і зі зміною статусу іноземця який в'їхав в Україну в якості туриста. Якщо під час дозволеного терміну перебування в Україні його статус змінився в зв'язку, наприклад, з працевлаштуванням, укладенням шлюбу, початком навчання тощо, для зміни мети перебування в Україні і можливості подати документи на оформлення посвідки на проживання в Україні, раніше іноземцям було необхідно робити виїзд-в'їзд в Україну.

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою яких стало усунення цих незручностей і спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян вищезазначених країн. 9 жовтня 2020 року Постановою Кабінету Міністрів України № 933 було внесено зміни до «Порядку оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення виду на проживання» (далі Порядок).

Зазначені зміни передбачають доповнення Порядку пунктом 32-1. Цей пункт передбачає, що «в разі якщо в іноземців (крім громадян (підданих) держави, визнаних Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом), які тимчасово перебувають на території України і які відповідно до законів та міжнародних договорів України не зобов'язані отримувати довгострокову візу для оформлення посвідки на проживання, з'явилися підстави для видачі посвідки на тимчасове проживання в випадках, встановлених частинами четвертою - п'ятнадцятою статті 5 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства", вони мають право подати документи для оформлення посвідки на проживання без виїзду за межі України за умови дотримання строків, визначених пунктом 17 цього Порядку ».

Це означає, що громадяни таких країн як Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Узбекистан і Молдова в разі оформлення дозволу на працевлаштування або укладення шлюбу з громадянином України, після дати видачі дозволу або дати укладення шлюбу, більше не повинні робити виїзд і в'їзд в Україну для того щоб подати документи на оформлення посвідки на проживання. Єдина вимога яке відноситься до таких іноземцям - це наявність 15 робочих днів до закінчення законного терміну перебування в Україні, передбачених Порядком для оформлення посвідки на проживання в Україні.

Дані зміни не стосуються громадян Російської Федерації, так як ця країна визнана Верховною Радою України державою-агресором. Тому, громадяни цієї держави як і раніше повинні міняти свій статус для подачі документів на оформлення посвідки на проживання шляхом виїзду і в'їзду в Україну.

Какие ориентировочно виды помощи может получить иностранец в «Лигал ПрофСервис»?

Для заказа услуг и получения более детальной информации обращайтесь к нашим специалистам по указанным на сайте компании телефонам или отправьте заявку на электронную почту, указанную в разделе «Контакты» и наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время.

Доверьте оформление документов профессионалам!

Для заказа услуг нашей компании Вы можете воспользоваться формой обратной связи либо обратившись к нашим специалистам по телефонам, указанным на сайте.