1.jpg

Наші послуги

Новини та публікації

assets/cache/images/images/news/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-597.jpg

02.02.2021

13 січня 2021 року було внесено деякі зміни до Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію в Україну
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Співробітники ЮК "Лігал Профсервіс" успішно надали інтереси клієнта в Дніпровському суді м.Києва за фактом ДТП за ст. 124 КУпАП.
assets/cache/images/images/news/2020.10.27_migration_novosti-80x68-db0.jpg

27.10.2020

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою яких стало усунення цих незручностей і спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Молдови

Ліквідація ТОВ

Ліквідація ТОВ

Ліквідація ТОВ - фото №1

Ліквідація підприємства (ТОВ, АТ, ТДВ та інших форм власності) в Києві на увазі під собою припинення діяльності компанії з можливістю переходу обов'язків у вигляді правонаступництва іншим особам і без такої. Юридична фірма "Лігал ПРОФСЕРВІС" надає послуги ліквідації підприємств і фізичних осіб-підприємців. Наш досвід дозволить професійно і в мінімальні терміни провести відповідні процедури. Індивідуальний підхід до кожної справи дозволить передбачити складності, які можуть виникнути під час проведення процедури і мінімізувати ризики.

Залежно від ситуації ліквідація може проходити наступними шляхами:

  • Ліквідація в загальному порядку
  • Ліквідація банкрутство (ст. 51)
  • Ліквідація банкрутство (ст. 52)

Можливі причини ліквідації компанії:

  • нерентабельність комерційної діяльності;
  • вичерпання ресурсів підприємства;
  • наявність заборгованості перед кредиторами або перед бюджетом;
  • втрата інтересу учасників до бізнесу;
  • недоцільність використання якогось ланки підприємства;
  • погана податкова історія;
  • інші причини.
Ліквідація підприємства шляхом банкрутства

Припинення діяльності організації шляхом банкрутства можливо відповідно до статей 51 і 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Стаття 51 передбачає особливості застосування процедури банкрутства у випадках, коли майна боржника недостатньо для задоволення вимог кредиторів. При цьому можливе звернення до суду як ліквідатора (ліквідаційної комісії) підприємства, так і боржників, у випадках, передбачених зазначеним законом.

Застосування даного виду ліквідації зручно, коли фірма має борги перед державними органами та / або контрагентами.

Перевага такого способу ліквідації організації полягає в тому, що ліквідація проводиться без перевірок державними органами.

Стаття 52. передбачає особливості банкрутства відсутнього боржника.
Для здійснення процедури банкрутства за нашої допомоги, Вам слід лише надати необхідний пакет документів.

Юридична фірма «Лігал Профсервіс» надасть професійну допомогу при ліквідації Вашого підприємства, повністю взявши на себе весь тягар цієї процедури. Наші юристи мають значний досвід у вирішенні подібних справ. Ми надамо грамотну консультацію, представимо Ваші інтереси в суді і запропонуємо найоптимальніший спосіб закриття підприємства.