1.jpg

Наші послуги

Новини та публікації

assets/cache/images/images/news/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-597.jpg

02.02.2021

13 січня 2021 року було внесено деякі зміни до Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію в Україну
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Співробітники ЮК "Лігал Профсервіс" успішно надали інтереси клієнта в Дніпровському суді м.Києва за фактом ДТП за ст. 124 КУпАП.
assets/cache/images/images/news/2020.10.27_migration_novosti-80x68-db0.jpg

27.10.2020

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою яких стало усунення цих незручностей і спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Молдови

Імміграція в Україну

Імміграція в УкраїнуИммиграция в Украину

Віза в Україну.>>>>>
Дозвіл на імміграцію в Україну. Підстави.>>>>>
Імміграція або еміграція. Чи є різниця?>>>>>
Оформлення посвідки на постійне проживання в Україні.>>>>>
Документи і термін оформлення дозволу на імміграцію в Україну.>>>>>
Обережно. Шахраї!>>>>>

Імміграція в Україну є основою для економічного зростання країни, залучення додаткових інвестицій і реалізує довгострокові завдання України щодо розвитку різних галузей економіки.

Імміграція може розглядатися з двох позицій: імміграція як переїзд на постійне місце проживання в іншу країну з одного боку, і імміграція як тимчасова зміна країни проживання - з іншого боку.

В юриспруденції імміграція в Україну має на увазі під собою зміну країни проживання на постійній основі з подальшим оформленням посвідки на постійне проживання. «Тимчасова імміграція» можлива тільки при оформленні посвідки на тимчасове проживання і в цьому випадку говорити «тимчасова імміграція» не зовсім коректно.

Іммігрант - іноземець або особа без громадянства, який отримав дозвіл на імміграцію і прибув в Україну на постійне проживання, або, перебуваючи в Україні на законних підставах, отримав дозвіл на імміграцію і залишився в Україні на постійне проживання.

Нижче ми вказали можливі варіанти оформлення документів для імміграції. Якщо до вас ставиться більш ніж одна з нижчеперелічених ситуацій, ми рекомендуємо почати підготовку докумпентов з урахуванням того, яка ситуація вказана в першу чергу. Проте, обов'язково перегляньте інший потенційний варіант.

Віза в Україну

Імміграція в Україну в більшості випадків не вимагає оформлення візи на Україну. Але в деяких випадках віза в Україну все-таки потрібна.

Наприклад, якщо іноземець отримав дозвіл на імміграцію в Україну і поїхав додому. Для в'їзду з метою імміграції йому потрібна віза в Україну. Віза на Україну оформляється в консульстві України в країні проживання іноземного громадянина.

Віза оформляється в термін близько 10 днів. Також зазвичай за подвоєне мито консульство може оформити візу в більш короткий термін.

Для подачі документів на оформлення дозволу на імміграцію в Україну не потрібно будь-якої особливої ​​візи. Для подачі документів згідно із законом іноземець повинен просто законно перебувати на території України, в межах встановлених термінів (не більше 90 днів протягом останніх 180 днів). При безвізовий режим наявність візи не є обов'язковим. Якщо між країнами встановлено візовий режим, в цьому випадку іноземний громадянин може перебувати в Україні по туристичній, бізнес або будь-який інший візі.

Робоча віза в Україну оформляється на підставі дозволу на працевлаштування іноземців, виданого центром зайнятості роботодавцю, який планує працевлаштувати іноземця. Робоча віза в Україну оформляється терміном на 90 днів і служить підставою для довгострокового (до 3-х років) в'їзду в Україну іноземця та подальшої подачі документів на оформлення тимчасової посвідки на проживання.

Дозвіл на імміграцію в Україну. Підстави.

Просто так іммігрувати в Україну неможливо. Для цього мають бути підстави, встановлені Законом України «Про імміграцію».

На сьогоднішній день існують дві категорії іноземців, які мають право оформити дозвіл на імміграцію в Україну. У таблиці нижче Ви можете ознайомитися з основами по кожній з них.

  Без квоти Встановлено квоту
Підстави для отримання дозволу на імміграцію Я народився в Україні до 1991 року Я-неповнолітня дитина особи з постійним ВНЖ
Я постійно жив в Україні в період до серпня 1991 року Українське міністерство готове надати офіційне клопотання в ДМС
Я в шлюбі з громадянином України понад 2 роки Я інвестував в економіку України понад 100 тис. Доларів США
Мої батьки громадяни України Мій повнорідні брати / сестра є громадянином України
Мої діти громадяни України Мій онук / онука є громадянином України
Я усиновив дітей свого чоловіка-громадянина України Мій дід / баба є громадянином України
Я-опікун / піклувальник громадянина України Я був громадянином України (є указ Президента про припинення мого громадянства України)
Мій опікун / піклувальник - громадянин України Мій чоловік має постійну посвідку на проживання
Мої батьки народилися в Україні Мій син / дочка має постійну посвідку на проживання
Мої баба / дід народилися в Україні Я безперервно проживав на території України протягом трьох років з дня встановлення мені статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми
Я представляю державний інтерес для України (міністерство буде офіційно клопотатися за мене) Я прослужив в Збройних Силах України три і більше років
Чоловік-закордонний українець  
У мене є посвідчення закордонного українця  

Що таке «квота імміграції»?

За вищевказаним в таблиці підстав Кабінет Міністрів України своєю постановою щорічно затверджує ліміт (обмежена кількість, квота) іноземців, які можуть звернутися за отриманням дозволу на імміграцію в Україну. Квота (обмежене число іноземців) розподіляється рівномірно (пропорційно чисельності населення або очікуваному числу іммігрантів) між адміністративними районами України.

Перед початком підготовки документів для квотової категорії іноземців доцільно уточнити наявність цієї самої квоти в міграційній службі по планованому місця подачі документів.

Імміграція в Україну з Росії відбувається згідно звичайної процедури і з тих самих підстав, передбачених для всіх інших іноземних громадян.

Імміграція або еміграція (еміграція). Чи є різниця?

Насправді ці поняття кардинально протилежно відрізняються.

Поняття «імміграція в Україну» ми розглянули вище. Якщо коротко, імміграція розглядається з позиції приймаючої країни як прийом іноземців до себе (імміграція (переїзд) іноземців - негромадян цієї країни в цю країну).

Еміграція розглядається з позиції країни громадянства іноземця. Еміграція - це переїзд іноземця зі своєї країни в чужу країну на постійне місце проживання.

У той же час є поняття "міграція". Міграція - це переміщення, переселення населення як всередині країни, так і з однієї країни в іншу.

Оформлення посвідки на постійне проживання в Україні

Першим етапом на шляху постійної легалізації іноземця є вказане вище дозвіл на імміграцію. Дозвіл на імміграцію може бути оформлено як в Україні в органах ДМС так і в консульстві України в країні проживання іноземного громадянина.

Кінцевим етапом легалізації іноземця при імміграції в Україну є отримання посвідка на постійне проживання в Україні (документа, що посвідчує особу та дає право безперервно, без виїзду, проживати в Україні). Постійна посвідка оформляється тільки на території України.

Посвідка на постійне проживання (деякі ще його називають ПМЖ в Україні) оформляється на підставі отриманого дозволу на імміграцію.

Важливо! Протягом 1 (одного) року з моменту видачі дозволу на імміграцію, іноземець повинен звернутися до органу ДМС за оформленням постійного виду на проживання. В іншому випадку зазначений дозвіл буде вважатися недійсним і перший етап доведеться проходити заново.

Протягом 1 місяця з дня отримання посвідки на постійне проживання іноземцю необхідно зареєструвати своє місце проживання.

Документи і термін оформлення дозволу на імміграцію в Україну.

Перелік документів залежить від того, до якої категорії іноземців ставитеся Ви (квотова категорія або безквотова категорія).

Так, стандартний перелік для оформлення дозволу для безквотовой категорії:

  1. заява на оформлення дозволу на імміграцію в Україну
  2. копія паспорта з перекладом на українську мову
  3. копія сторінки паспорта з візою (за наявності) або відміткою про останньому в'їзді
  4. довідка про відсутність судимості в Україні
  5. документи, що підтверджують згоду власника житла на подальшу реєстрацію Вас в його квартирі (заяву нотаріальне,
  6. нотаріальні копії правовстановлюючих документів на квартиру, ксерокопія паспорта)
  7. документи, що підтверджують підставу для оформлення дозволу на імміграцію

Для квотової категорії додатково подається:

  1. довідка про відсутність судимості в країні громадянства
  2. довідка про відсутність інфекційних та інших захворювань, перелік яких встановлений Міністерством охорони здоров'я України.

Всі документи при необхідності повинні бути легалізовані в загальному порядку або шляхом проставлення апостиля. При наявності двостороннього договору про надання правової допомоги між Україною та іншими країнами, легалізація документів не вимагається.

Строк оформлення дозволу на імміграцію згідно із законом складає до 1 року. На практиці цей термін коливається в межах 4-12 місяців.

Обережно, шахраї!

Нажаль, серед наших клієнтів були такі, які постраждали від шахраїв. Їх приваблювала низька вартість і «швидкість» надання послуги «лжеюрістов». В результаті чого вони виявлялися без грошей, без документів і крім усього іншого з простроченим терміном перебування в Україні.

Оскільки дана процедура вимагає глибоких знань чинного законодавства України, а також досвіду роботи, необхідно звертатися за допомогою саме до фахівців, які мають досвід роботи в даній сфері. Знання всіх тонкощів міграційного права дозволить гарантовано досягти потрібного результату.

ЮК «Лігал Профсервіс» має багаторічний досвід в міграційних питаннях і Ви можете з упевненістю довірити нам ведення Ваших справ.

За більш детальною інформацією та для замовлення послуг нашої компанії Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку або звернувшись до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті.

Супутні послуги: