1.jpg

Наші послуги

Новини та публікації

assets/cache/images/images/news/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-597.jpg

02.02.2021

13 січня 2021 року було внесено деякі зміни до Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію в Україну
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Співробітники ЮК "Лігал Профсервіс" успішно надали інтереси клієнта в Дніпровському суді м.Києва за фактом ДТП за ст. 124 КУпАП.
assets/cache/images/images/news/2020.10.27_migration_novosti-80x68-db0.jpg

27.10.2020

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою яких стало усунення цих незручностей і спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Молдови

Зміна Директора ТОВ в Києві

Смена директора ОООЗміна директора ТОВ (ТОВ), ПП.

Виконавчим органом підприємства є директор. У зв'язку з тим, що директор - це наймана особа, яка несе відповідальність перед учасниками (власниками) підприємства, в процесі господарської діяльності можуть виникнути питання щодо його зміни. Процедура зміни директора вимагає ретельної, кваліфікованої підготовки і проведення в відповідно до норм чинного законодавства України.

Варто підкреслити, що процедура зміни директора ТОВ не обмежується проведенням загальних зборів учасників, підготовкою і оформленням наказу по підприємству, виплатою заробітної плати та видачею трудової книжки звільненому директору. Саме директор згідно законодавства України та статуту підприємства не тільки наділяється правом підпису безлічі фінансових, податкових, договірних документів, а й може здійснювати різні дії від імені підприємства. У зв'язку з цим, зміна директора передбачає обов'язкове внесення змін до Єдиного державного реєстру та оповіщення контролюючих органів.

Перелік документів, необхідних для внесення змін до Єдиного державного реєстру, передбачені статтею 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань». Що стосується оповіщення контролюючих органів, то потрібно повідомити територіальний орган Державної фіскальної служби через повідомлення про прийом нового директора на роботу.

Зміна директора ТОВ не є складним процесом. Однак якщо Ви хочете зберегти Ваш час, за наданням послуги варто звернутися до професіоналів.

ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ.

Що входить до переліку послуги з зміні директора ТОВ.

До переліку наших послуг входить:
- підготовка повного пакету документів на зміну директора (заява про державну реєстрацію змін форма 3, протокол загальних зборів про зміну директора, довіреність на проведення реєстраційних дій);
- сповіщення органів Державної податкової служби;
- внесення змін до Єдиного державного реєстру;
- отримання виписки з Єдиного державного реєстру.

Документи, необхідні для зміни директора:
- ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду нового директора, дата призначення нового директора і інформація про наявність обмежень;
- довіреність на проведення реєстраційних дій від підприємства на співробітників ЮК «Лігал Профсервіс»;
- інформація про компанію (ксерокопія виписки з Єдиного державного реєстру);
- інформація про склад засновників компанії (ксерокопія останнього протоколу загальних зборів учасників для максимально точного викладу даних про засновників).

У разі якщо новий директор ТОВ є нерезидентом, обов'язковим буде наявність ідентифікаційного коду та дозволу на працевлаштування в Україні, яке видається підрозділами Державної служби зайнятості.

Строк зміни директора ТОВ.

Термін внесення змін директора в Києві за допомогою нашої компанії складає від 1 до 3-х днів. Клієнт також наділяється можливістю проведення змін в скорочені терміни і на території інших адміністративно-територіальних одиниць.

Важливо відзначити, що саме наша компанія має кваліфікований підхід до підготовки документів для зміни керівника ТОВ. Якщо Ви вирішили зайнятися цим самостійно, при наявності в складених документах неточностей або невідповідностей чинному законодавству України, термін зміни директора ТОВ може бути збільшений. Наша компанія при необхідності надає послуги з усунення всіх недоліків в документах і проведення зміни директора фірми в заплановані терміни

У результаті Ви отримуєте:
- опис документів, які подавилися для державної реєстрації змін керівника юридичної особи;
- оновлену виписку з Єдиного державного реєстру;
- протокол загальних зборів про зміну директора;
- сповіщення про наявність нового директора на роботу з відміткою про отримання.

Крім того, наша компанія надає послуги по зміні директорів відокремлених підрозділів юридичних осіб (філій, представництв).

Також нашою компанією надаються послуги зі зміни підписантів - фізичних осіб, які мають право здійснювати дії від імені підприємства без довіреності, у тому числі підписувати договори.

Наші переваги.

1. Компетентність і високий рівень послуг. Наша компанія має багаторічний досвід в сфері супроводу бізнесу і постійно «тримає руку на пульсі» всіх новацій законодавства. Саме у нас Ви отримаєте конкретні відповіді на всі питання, що цікавлять, а також постійне поліпшення рівня послуг, що надаються.
2. Результативність. Основною метою нашої компанії є досягнення результатів і гарантоване задоволення потреб клієнта.
3. Доступність. Наші юристи впевнено говорять про складні вещях на простої, доступної для кожного клієнта мовою, вміють знайти підхід і грамотно донести інформацію представникам бізнесу і контролюючих органів.

За більш детальною інформацією та для замовлення послуг нашої компанії Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку або звернувшись до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті.

Супутні послуги:
- зміна видів діяльності підприємства;
- зміна складу засновників підприємства;
- зміна кінцевого бенефіціарного власника (вигодонабувача) підприємства;
- зміна найменування підприємства;
- приведення статутних документів компанії у відповідність до чинного законодавства України;
- зміна адреси підприємства.

Часто задаваемые вопросы.

  • Чи можна обмежити повноваження нового керівника ТОВ?
  • Чи може іноземець бути директором підприємства?
  • Чи повинен директор особисто подавати документи на проведення змін?
  • Якими датами потрібно звільняти старого і призначати нового керівника?
  • Що робити при зміні особистих даних керівника підприємства?