1.jpg

Наші послуги

Новини та публікації

assets/cache/images/images/news/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-597.jpg

02.02.2021

13 січня 2021 року було внесено деякі зміни до Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію в Україну
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Співробітники ЮК "Лігал Профсервіс" успішно надали інтереси клієнта в Дніпровському суді м.Києва за фактом ДТП за ст. 124 КУпАП.
assets/cache/images/images/news/2020.10.27_migration_novosti-80x68-db0.jpg

27.10.2020

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою яких стало усунення цих незручностей і спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Молдови
Юридична фірма LegalProfservice » Послуги » Послуги для іноземців » Посвідка на тимчасове проживання в Україні

Посвідка на тимчасове проживання в Україні

Временный вид на жительство в УкраинеПосвідка на тимчасове проживання в Україні.

Отримання тимчасової посвідки на проживання. Чи потрібно? >>>>>
Як отримати тимчасову посвідку на проживання в Україні. Процедура і підстави. >>>>>
Документи для отримання тимчасової посвідки на проживання в Україні. >>>>>
Посвідка на тимчасове проживання. Терміни та вартість. >>>>>
Необхідність прописки (реєстрація місця проживання). >>>>>
Продовження тимчасової посвідки на проживання в Україні. >>>>>

Посвідка та тимчасове на проживання в Україні (ВНЖ) - це документ, який дає право іноземцю або особі без громадянства легально проживати / перебувати в Україні протягом терміну його дії (постійно або тимчасово).

Посвідка на тимчасове проживання в Україні (ВВНЖ) дає право перебувати / проживати в Україні на законних підставах на період його дії (від 6 місяців до 3 років, в залежності від того на якій підставі він отриманий). Посвідка на постійне проживання в Україні (ПВНЖ) дає право проживати в Україні необмежений час без необхідності виїзду за межі України.

Оформити тимчасову посвідку на проживання в Україні мають право особи, які досягли віку 16 років. Особи які не досягли 16 років отримують тимчасове місце проживання на підставі заяв осіб, до яких вони прибули з метою возз'єднання сім'ї.

Посвідка на тимчасове проживання підлягає обміну (заява подається не пізніше, ніж за 15 робочих днів до закінчення ВНЖ), в разі наявності законних підстав для подальшого перебування іноземця в Україні (наприклад, продовжений дозвіл на працевлаштування в Україні, шлюб з громадянином України та ін.).

Отримання тимчасової посвідки на проживання в Україні. Чи потрібно?

Це питання задають нам багато іноземці та особи без громадянства. Звертаючись в нашу компанію іноземці запитують, які додаткові права вони мають (крім можливості легального проживання в Україні). Остаточне рішення приймає клієнт, ми лише можемо пояснити, які позитивні і негативні моменти виникають у зв'язку з його наявністю.

Посвідка на тимчасове проживання в Україні дає право:

Наявність же посвідки на постійне проживання дає можливість:

Що стосується тимчасового проживання в Україні, згідно із Законом про правовий статус іноземців в Україні термін перебування іноземця не може перевищувати 90 днів протягом останніх 180 днів (на дату розрахунку) для безвізових країн або терміну дії візи. Тому, якщо іноземець планує залишатися в Україні (по роботі, з сім'єю і по іншим підставах) більш цього терміну, йому необхідно отримати посвідку на проживання в Україні.

Нижче ми розповімо як це зробити.

Як отримати тимчасову посвідку на проживання в Україні. Процедура, підстави.

Процедура, підстави і умови оформлення тимчасової посвідки на проживання нами буде описані в окремій статті. Тут ми розкриємо тільки основні аспекти отримання ВНЖ в Україні.

Підстави оформлення в Україні тимчасової посвідки на проживання.

Як ми зазначали вище, тимчасовий вид на проживання Україна оформляє іноземцям та особам без громадянства, які бажають залишитися на території України більше 90 днів або строку, обмеженого візою.

Оформлення тимчасової посвідки на проживання в Україні можливо за таких підстав:

1. наявність дозволу на працевлаштування в українській компанії. Дозвіл видається на конкретну компанію на конкретну посаду на конкретну людину. Термін дії дозволу в залежності від категорії іноземців - від 6 місяців до трьох років). Посвідка на тимчасове проживання видається на термін дії дозволу на роботу.
2. один з подружжя має українське громадянство;
3. один з подружжя має тимчасовий вид на проживання в Україні.
4. робота в іноземних представництвах, громадських або релігійних організаціях; 

5. отримання освіти в українських вищих навчальних закладах;
6. журналістська діяльність від іноземних ЗМІ;
7. волонтерська, наукова, культурна або освітня діяльність;
8. робота в рамках проектів з надання міжнародної технічної допомоги.
9. діяльність в рамках реалізації міжнародних проектів, спрямованих на надання технічної допомоги;
10. робота в релігійній організації.
Оформлений пакет документів подається до органу міграційної служби за місцем майбутньої реєстрації іноземця не пізніше ніж за 15 робочих днів до дати закінчення терміну його законного перебування в Україні / закінчення терміну дії візи.

Документи для отримання тимчасової посвідки на проживання в Україні.

Оскільки існує кілька підстав для отримання посвідки на проживання в Києві, по кожній категорії для подачі в органи ДМС готується різний пакет документів.

Не залежно від підстав кожен пакет повинен містити наступні документи:
  • заяву іноземця встановленого зразка. За новим правилом з червня 2018 року заява складається інспектором ГМС безпосередньо під час прийому документів;
  • ксерокопія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, з підшиті перекладом на українську мову, підпис перекладача засвідчується нотаріально. При подачі пред'вляется оригінал паспорта;
  • ксерокопія сторінки паспорта з відміткою про останньому в'їзді в Україну і ксерокопія сторінки з візою типу D, якщо інше не передбачено законодавством. Звертаємо увагу, що в'їзд повинен бути з метою, по якій оформлюється тимчасовий дозвіл на проживання в Україні;
  • поліс медичного страхування здоров'я;
  • клопотання приймаючої сторони про видачу посвідки на тимчасове проживання в Україні;
  • квитанції про сплату державного мита.

Крім вищевказаних подаються документи, що підтверджують власне підставу для оформлення тимчасової посвідки на проживання в Україні. Наприклад:

  • для оформлення посвідки на проживання по роботі в українській компанії додатково подається дозвіл на працевлаштування;
  • для оформлення посвідки на проживання по возз'єднанню сім'ї з громадянином України додатково подається свідоцтво про шлюб.

З інших підстав необхідно надати документи, що підтверджують відповідне право отримати дозвіл на тимчасове проживання в Україні. У деяких випадках вимагається надання інших документів.

Вид на проживання в Україні для білорусів, вид на проживання в Україні для росіян, так само як і для громадян інших країн оформляється також на підставах, в строки та в спосіб, зазначених в цій статті. Ніяких особливостей при оформленні для них законодавчо не встановлено.

У зв'язку з тим, що законодавство змінюється досить часто, а також підготовка документів на оформлення посвідки на проживання може мати нюанси, рекомендуємо звертатися до фахівців нашої компанії, які мають стаж роботи понад 10 років у даній сфері. Залишити заявку Ви можете за посиланням.

Ми гарантуємо не тільки досягнення 100% результату, звернувшись до нас Ви отримаєте надійного партнера і консультанта в подальшому. При виникненні питань Ви завжди зможете звернутися до нас і отримати якісний професійну пораду. 

Посвідка на тимчасове проживання Київ. Терміни та вартість.

Термін на збір і підготовку пакету документів для подачі заяви для отримання тимчасової посвідки проживання в Києві, а також вартість послуг юридичної компанії «Лігал Профсервіс», безпосередньо залежать від того, які документи необхідно оформити заявнику.

Базова вартість оформлення тимчасової посвідки на проживання Київ - 3500 грн.

Термін оформлення тимчасової посвідки на проживання Київ - до 15 рабочих дней.

Додатково оплачується (при необхідності):
  • державне мито;
  • переклад документів на українську мову за тарифами бюро перекладів;
  • поліс медичного страхування;
  • супровід послуги з реєстрації місця проживання в оформленому ВВНЖ.

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ НАТИСНІТЬ ТУТ.

У вартість послуг включено:
1. консультація юриста, де будуть дані відповіді на всі тематичні питання;
2. підготовка всіх необхідних документів в короткий термін, згідно необхідному переліку;
3. всі офіційні платежі в розмірі встановлених тарифів;
4. супровід юристами компанії в органах міграційної служби.
Ніяких прихованих платежів.

Необхідність прописки (реєстрації місця проживання)

Важливим є той факт, що відповідно до вимог законодавства, протягом 1 місяця з дня отримання тимчасової посвідки на проживання необхідно зареєструвати тимчасове місце проживання (поставити прописку). Адже якщо в зазначений термін іноземець зареєструється, вид на проживання буде вважатися недійсним до моменту такої реєстрації. Пропустивши вказаний термін, можливість зареєструватися за місцем проживання буде тільки після сплати чималих штрафів як самим іноземцем, так і приймаючою стороною.

З недійсним дозвіл на проживання однозначно виникнуть питання при виїзді з України, не кажучи про те, що в'їхати по ньому можливо не вийде взагалі.

Продовження тимчасової посвідки на проживання в Україні

Важливо! Зміни!До червня 2018 року продовження посвідки на проживання в Україні проводилося шляхом подачі пакета документів в ГМС (ВВІР) з подальшим проставленням відмітки про продовження в сам вид на проживання і паспорт іноземця. З червня 2018 року скасували поняття продовження тимчасової посвідки на проживання. По новим правилам ВВНЖ в Україні підлягає обміну. Старий ВНЖ при продовженні (обміні) здається і натомість його видається новий.

Україна тимчасову посвідку на проживання продовжує (обмінює) при наявності підстав для його обміну на термін від півроку до 3 років, в залежності від підстав. Нижче інформація про те, як продовжити дозвіл на проживання в Україні на підставі дозволу на роботу.

Перед продовженням посвідки на проживання на підставі працевлаштування спочатку необхідно продовжити дозвіл на роботу, а тільки потім подаються документи в ДМС на продовження (обмін) ВВНЖ. Даний нюанс необхідно враховувати при підрахунку термінів, оскільки документи на продовження посвідки на тимчасове проживання подаються не пізніше, ніж за 15 робочих днів до закінчення терміну його дії.

Перелік документів на продовження ВНЖ аналогічний переліку документів, необхідного для первинного оформлення ВНЖ в Україні.

Супутні послуги:

За більш детальною інформацією та для замовлення послуг нашої компанії Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку або звернувшись до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті.

Довірте свій бізнес професіоналам!

Часто задаваемые вопросы.

  • Я росіянка, мій чоловік - громадянин України. Чи можу я отримати посвідку на проживання в Україні?
  • Ви говорите, що у мене прострочення терміну перебування. Як рахувати терміни? Мені доведеться виїжджати?
  • Я громадянин Казахстану. З Казахстану в Україну безвізовий в'їзд. Навіщо мені оформляти візу «Д», щоб отримати тимчасову посвідку на проживання (далі - ВВНЖ) в Україні?
  • Я іноземка, вчуся в інституті і маю тимчасову посвідку на проживання в Україні на підставі навчання. Я вийшла заміж за українця. Як переоформити тимчасову посвідку на проживання по шлюбу?
  • Чи маю я право на постійний вид на проживання (ПВНЖ) в Україні, якщо на протязі останніх 5-ти років постійно живу і працюю в Україні і весь цей час у мене був тимчасовий вид на проживання з працевлаштування?
  • Якщо у мене є посвідка на тимчасове проживання. Чи обов'язково мені знаходитись в Україні протягом будь-якого часу під час дії посвідки?

До початку сторінки