1.jpg

Наші послуги

Новини та публікації

assets/cache/images/images/news/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-597.jpg

02.02.2021

13 січня 2021 року було внесено деякі зміни до Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію в Україну
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Співробітники ЮК "Лігал Профсервіс" успішно надали інтереси клієнта в Дніпровському суді м.Києва за фактом ДТП за ст. 124 КУпАП.
assets/cache/images/images/news/2020.10.27_migration_novosti-80x68-db0.jpg

27.10.2020

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою яких стало усунення цих незручностей і спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Молдови

Юридична фірма «Лігал Профсервіс»

alt

Юридична фірма «Лігал Профсервіс» - компанія, що спеціалізується на наданні юридичних послуг підприємствам, організаціям та фізичним особам. Ми працюємо в різних областях: корпоративного та сімейного, податкового і трудового, земельного та житлового права і т.д.

Вибір партнера для захисту інтересів в суді або для юридичного супроводу бізнесу завжди непростий. Правовий консультант і адвокат повинен володіти значним досвідом, користуватися довіримо у клієнтів, при цьому дотримуватися принципів конфіденційності.

Всі співробітники «Лігал Профсервіс» відповідають вищезазначеним вимогам. Складні операції, врегулювання суперечок в різних галузях права, непрецедентние проекти, задоволення запитів самого вимогливого клієнта - все це в наших силах.

Напрямки діяльності:

Ми надаємо юридичні послуги малим, середнім і великим компаніям, які можуть підвищити ефективність бізнесу і убезпечити його. Наша мета - створити сприятливе правове середовище для успішного розвитку бізнесу, попередження та мінімізації ризиків.

Не кожна фірма може тримати в штаті професійного юриста. Крім того, знання такого працівника можуть виявитися недостатніми у деяких юридичних питаннях. Грамотна консультація юриста на вагу золота, вона дозволяє уникнути неприємних наслідків в суді, вчасно отримати необхідні дозвільні документи, мати підтримку в інших питаннях і є запорукою процвітання всього підприємства. У таких випадках за допомогою звертаються до нас.

Важливою частиною правової діяльності Юридичної компанії «Лігал Профсервіс» є надання кваліфікованої юридичної допомоги фізичним особам. Ми надаємо юридичні послуги щодо захисту прав споживача, по стягненню боргів, по супроводу угод, пов'язаних з нерухомістю.

Одним з провідних напрямків в наданні допомоги фізичним особам є послуги сімейного адвоката. Адвокати ЮФ «Лігал Профсервіс» у сімейних справах займаються вирішенням сімейних спорів різної категорії складності. Серед них суперечки про розірвання шлюбу, з питань стягнення та визначення розміру аліментів, визначення місця проживання дитини, про порядок здійснення батьківських прав, розподілу майна, спадкові спори тощо.

Також наші фахівці нададуть допомогу в вирішенні будь-яких трудових, житлових та інших спорів.

Ми цінуємо кожного клієнта і прагнемо до встановлення довгострокових і довірчих відносин. Ми гарантуємо нерозголошення і повний захист конфіденційної інформації та комерційної таємниці.