1.jpg

Наші послуги

Новини та публікації

assets/cache/images/images/shostij-administrativnij-sud_001_1-80x68-b7f.jpg

12.03.2020

Відомо, що в 2017 році відбулися деякі зміни в законодавстві про сплату єдиного соціального внеску.
assets/cache/images/images/resized/small/work_jpg_4-80x68-b6d.jpg

20.01.2020

Согласно украинскому законодательству, иностранные лица, не имеющие постоянного вида на жительство в Украине, обязаны для устройства на официальную работу получить соответствующее разрешение. Такая практика распространена не только в Украине, но практически во всех существующих государствах в мире.

Юридична фірма «Лігал Профсервіс»

alt

Юридична фірма «Лігал Профсервіс» - компанія, що спеціалізується на наданні юридичних послуг підприємствам, організаціям та фізичним особам. Ми працюємо в різних областях: корпоративного та сімейного, податкового і трудового, земельного та житлового права і т.д.

Вибір партнера для захисту інтересів в суді або для юридичного супроводу бізнесу завжди непростий. Правовий консультант і адвокат повинен володіти значним досвідом, користуватися довіримо у клієнтів, при цьому дотримуватися принципів конфіденційності.

Всі співробітники «Лігал Профсервіс» відповідають вищезазначеним вимогам. Складні операції, врегулювання суперечок в різних галузях права, непрецедентние проекти, задоволення запитів самого вимогливого клієнта - все це в наших силах.

Напрямки діяльності:

Ми надаємо юридичні послуги малим, середнім і великим компаніям, які можуть підвищити ефективність бізнесу і убезпечити його. Наша мета - створити сприятливе правове середовище для успішного розвитку бізнесу, попередження та мінімізації ризиків.

Не кожна фірма може тримати в штаті професійного юриста. Крім того, знання такого працівника можуть виявитися недостатніми у деяких юридичних питаннях. Грамотна консультація юриста на вагу золота, вона дозволяє уникнути неприємних наслідків в суді, вчасно отримати необхідні дозвільні документи, мати підтримку в інших питаннях і є запорукою процвітання всього підприємства. У таких випадках за допомогою звертаються до нас.

Важливою частиною правової діяльності Юридичної компанії «Лігал Профсервіс» є надання кваліфікованої юридичної допомоги фізичним особам. Ми надаємо юридичні послуги щодо захисту прав споживача, по стягненню боргів, по супроводу угод, пов'язаних з нерухомістю.

Одним з провідних напрямків в наданні допомоги фізичним особам є послуги сімейного адвоката. Адвокати ЮФ «Лігал Профсервіс» у сімейних справах займаються вирішенням сімейних спорів різної категорії складності. Серед них суперечки про розірвання шлюбу, з питань стягнення та визначення розміру аліментів, визначення місця проживання дитини, про порядок здійснення батьківських прав, розподілу майна, спадкові спори тощо.

Також наші фахівці нададуть допомогу в вирішенні будь-яких трудових, житлових та інших спорів.

Ми цінуємо кожного клієнта і прагнемо до встановлення довгострокових і довірчих відносин. Ми гарантуємо нерозголошення і повний захист конфіденційної інформації та комерційної таємниці.