1.jpg

Наші послуги

Новини та публікації

assets/cache/images/images/news/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-597.jpg

02.02.2021

13 січня 2021 року було внесено деякі зміни до Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію в Україну
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Співробітники ЮК "Лігал Профсервіс" успішно надали інтереси клієнта в Дніпровському суді м.Києва за фактом ДТП за ст. 124 КУпАП.
assets/cache/images/images/news/2020.10.27_migration_novosti-80x68-db0.jpg

27.10.2020

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою яких стало усунення цих незручностей і спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Молдови

Зміна адреси підприємства

Зміна адреси (місценахождення) ТОВ.

Изменение адреса компании

Місцезнаходження є невід'ємною платформою господарської діяльності підприємства. Згідно статті 93 Цивільного кодексу України, місцезнаходження юридичної особи - це фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку. Найчастіше від правильного вибору місцезнаходження безпосередньо залежить сфера діяльності, наявність контрагентів та прибуток підприємства.

Процедура зміни місцезнаходження юридичної особи є досить непростою і вимагає кваліфікованих знань законодавства України. Порядок здійснення змін місцезнаходження підприємства передбачений Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

Зміна місцезнаходження підприємства може відбуватися як в межах одного адміністративного району, так і з переходом в інший район. Від вибору юридичної адреси залежить процедура переведення підприємства, як платника податків, на обслуговування з одного до іншого контролюючого органу Державної податкової служби України (взяття на облік / зняття з обліку).

Перелік документів, необхідних для внесення змін до Єдиного державного реєстру передбачено статтею 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань». Процедура переведення платника податків на обслуговування з одного контролюючого органу до іншого передбачена Порядком обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588.

ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ.

ВАЖЛИВО! НОВОВВЕДЕННЯ! 17 червня 2018 року набрав чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Законом передбачені зміни, пов'язані з порядком прийняття рішень, компетенцією органів управління, зазначенням місцезнаходження фірми та інші.

Згідно Прикінцевих та перехідних положень Закону все ТОВ і ТДВ повинні привести свої статути у відповідність з його нормами протягом 1 року (не пізніше 18 червня 2019 року).

Якщо компанія вирішила провести зміни, пов'язані з внесенням будь-яких змін до Статуту компанії (зміна засновників, зміна адреси ТОВ, зміна КВЕД, зміна найменування ТОВ та ін.) До закінчення зазначеного терміну, при прийомі відповідних документів державний реєстратор аналізує подається Статут на повну відповідність нормам зазначеного Закону. Якщо Статут не відповідає Закону, і відмовляє в проведенні реєстраційної дії у разі невідповідності подається Статуту нормам Закону.

Тому одночасно з вказаною послугою необхідно приводити Статут у відповідність до ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (якщо він ще не проводився).

Більш детально ознайомитися з нюансами приведення Статуту у відповідність Ви можете ПРОЙШОВШИ ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Що входить до переліку послуги з зміні адреси підприємства?

До переліку наших послуг зі зміни адреси підприємства входить:
- підготовка повного пакету документів на зміну місцезнаходження (заява про державну реєстрацію змін форма 3, протокол загальних зборів про зміну місцезнаходження, статут підприємства в новій редакції, довіреність на проведення реєстраційних дій);
- внесення змін до Єдиного державного реєстру;
- отримання виписки з Єдиного державного реєстру.

Вартість зміни адреси компанії.

Вартість зміни адреси компанії залежить від того, чи переходить компанія в іншій адміністративно-територіальний район чи ні.
Базова вартість зміни адреси фірми становить - 1800 грн.

Додатково оплачуються:
- нотаріальні послуги (завірення підписів учасників / засновників на Статуті компанії, на протоколі вищого органу управління суб'єкта господарювання);
- державне мито - 650 грн.
- перехід компанії в інший район / область

Документи, необхідні для зміни місцезнаходження ТОВ:
- інформація про ТОВ (ідентифікаційний код компанії, ксерокопія виписки з Єдиного державного реєстру);
- інформація про склад засновників (бажано надати ксерокопію останнього протоколу загальних зборів учасників для максимально точного викладу даних про засновників);
- статут ТОВ у попередній редакції у вигляді ксерокопії (скан-копії) або документа в форматі Microsoft Word (за винятком здійснення ТОВ діяльності на підставі модельного статуту);
- дані про новий юридичну адресу;
- довіреність на проведення реєстраційних дій від ТОВ на співробітників ЮК «Лігал Профсервіс».

Строк зміни місцезнаходження ТОВ.

Строк внесення змін місцезнаходження в Києві за допомогою нашої компанії складає від 1 до 3 днів. Клієнт також наділяється можливістю проведення змін в скорочені терміни і на території інших адміністративно-територіальних одиниць.

Тут також необхідно зазначити, що в разі зміни адреси компанії на адресу, розташований в іншій адміністративно-територіальній одиниці, наступні реєстраційні дії можна буде проводити тільки після передачі справи компанії місцевим реєстратором в адміністрацію за новим місцем реєстрації.

Також нашою компанією надаються послуги щодо зміни місцезнаходження підприємства з території проведення антитерористичної операції і тимчасово неконтрольованої території (на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження) на територію в областях та м.Києві.

Крім того, наша компанія надає послуги по зміні місцезнаходження відокремлених підрозділів юридичних осіб (філій, представництв).

Варто підкреслити, що наша компанія має колосальний досвід в сфері надання послуг з підготовки документів та проведення змін місцезнаходження підприємств. У разі наявності в документах помилок або невідповідностей законодавчим актам України, можливе збільшення терміну внесення змін місцезнаходження компанії. Однак, наші юристи оперативно надають послуги щодо усунення недоліків в документах і чітко дотримуються заздалегідь обумовлених термінів.

В результаті Ви отримуєте:
- опис документів, які подавилися для державної реєстрації змін місцезнаходження юридичної особи;
- оновлену виписку з Єдиного державного реєстру;
- протокол загальних зборів про зміну директора;
- статут підприємства в новій редакції в повній відповідності з чинним законодавством України (за винятком здійснення ТОВ діяльності на підставі модельного статуту).

Чому варто вибрати нашу компанію?

1. Репутація. Наша компанія має колосальний досвід в сфері супроводу бізнесу, а також значна кількість задоволених клієнтів.
2. Компетентність. Наші юристи відмінно орієнтуються в різних галузях права та працюють над постійним поліпшенням рівня послуг, що надаються.
3. Результативність. Основною метою нашої компанії є досягнення результатів і гарантоване задоволення потреб клієнта.

Для замовлення послуг нашої компанії Ви можете скористатися формою зворотного зв'язку або звернувшись до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті.

Супутні послуги:

Поширені запитання

  • Чи можна поміняти місцезнаходження ТОВ з Луганська на Київ?
  • Хто може подавати документи на проведення змін місцезнаходження ТОВ?
  • До якого органу Державної податкової служби потрібно платити податки в разі зміни місцезнаходження юридичної особи з однієї адміністративно - територіальної одиниці на іншу?