1.jpg

Наши услуги

Новости и публикации

assets/cache/images/images/news/kvota-2021-80x68-478.jpg

05.05.2021

24 февраля 2021 распоряжением № 148-р Кабинет Министров Украины утвердил квоту иммиграции на 2021 год.
assets/cache/images/images/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-a65.jpg

02.02.2021

13 января 2021 Постановлением КМУ №19 были внесены некоторые изменения в «Порядок производства по заявлениям о предоставлении разрешения на иммиграцию
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Сотрудники ЮК "Лигал Профсервис" успешно предоставили интересы клиента в Днепровском суде г. Киева по факту ДТП по ст. 124 КУпАП.
Юридическая фирма LegalProfservice » Новости и публикации » Приведення статуту ТОВ у відповідність

Приведення статуту ТОВ у відповідність

Приведення статуту ТОВ у відповідність до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Що змінилося в Статуті ТОВ? >>>>>
Термін приведення Статуту ТОВ у відповідність з новим законом. >>>>>
Вартість приведення Статуту ТОВ у відповідність з новим законом. >>>>>
Документи необхідні для приведення Статуту у відповідність. >>>>>
Наші переваги. >>>>>

Резонансною подією в сфері бізнесу стало прийняття Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (далі - новий Закон), який набув чинності 17 червня 2018 року.

Всім відомо, що найбільш поширеною формою ведення бізнесу в Україні є товариство з обмеженою відповідальністю. Широкі можливості діяльності в різних сферах, обмежена відповідальність учасників, щодо швидка процедура реєстрації роблять ТОВ ефективним і доступним суб'єктом господарської діяльності.

У зв'язку з набранням чинності нового Закону, діяльність ТОВ здійснюється «в новому форматі». Для початку варто звернути увагу, що відповідно до Прикінцевих та перехідних положень нового Закону, у учасників ТОВ є один рік на приведення статутних документів у відповідність до Закону (до 18 червня 2019 року). Таким чином, представникам бізнесу надано термін у один рік для внесення змін до своїх статутів та приведення їх у відповідність до нового законодавства. При цьому протягом зазначеного періоду підприємства звільнені від сплати адміністративного збору за реєстрацію змін, який на сьогодні становить 530 гривень.

Однак відкладати внесення змін на останні дні не варто, щоб не створювати надмірного ажіотажу в органах державної реєстрації, що може привести до небажаних затримок в роботі ТОВ.

Що змінилося в статуті ТОВ?

Варто підкреслити, що новим Законом значно скоротився перелік інформації, яка обов'язково повинна бути в статуті. Відтепер в статутах необхідно передбачити дані щодо повного і скороченого (при наявності) найменування товариства, органів управління суспільством, їх компетенції, порядку прийняття ними рішень та процедури вступу та виходу з ТОВ.

Нагадаємо, що раніше, крім вищевказаної інформації, в статуті ТОВ були вказані дані про вид товариства, предмет і цілі його діяльності, склад засновників, розмір статутного капіталу з розподілом часток засновників, порядок розподілу прибутків і збитків, порядок підписання установчих документів та внесення змін до установчі документи, порядок ліквідації і реорганізації товариства, розмір і порядок формування резервного фонду.

Важливо! Незважаючи на обмежений перелік обов'язкових даних, ТОВ може внести до свого статуту і додаткову інформацію, яка беззаперечно допоможе зменшити ймовірність корпоративних суперечок, зробити господарську діяльність товариства більш чіткої та визначеної.

Саме у нас Ви можете швидко і якісно привести Ваш статут у відповідність до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ НАТИСНІТЬ ТУТ.

Вашим статутом в новій редакції буде врегульовано:
- рядків і порядок внесення додаткових вкладів учасниками;
- додаткові права і обов'язки учасників товариства;
- переважні права учасників;
- процедура виплати дивідендів;
- можливості відчуження частки в статутному капіталі та надання її в заставу без згоди інших учасників;
- перехід частки при спадкуванні, можливості такого переходу і умов, при яких правонаступник може вступити в суспільство;
- порядок, розмір і строк проведення розрахунків з учасником, який виходить з ТОВ;
- компетенція органів управління ТОВ, порядок прийняття ними рішень;
- права і обов'язки посадових осіб в ТОВ;
- порядок здійснення великих угод;
- багато іншого згідно нового Закону та за бажанням замовника.

Звертаємо увагу! У зв'язку з набранням чинності нового Закону в процедуру оформлення статуту ТОВ внесені наступні зміни:
- перша редакція статуту підписується усіма засновниками ТОВ з обов'язковим нотаріальним посвідченням таких підписів;
- зміни до статуту оформляються шляхом викладення його в новій редакції, яка підписується тільки тими учасниками, що голосували за прийняття рішення про внесення даних змін, або ж особою уповноваженою учасниками на підписання статуту. Нотаріальне засвідчення підписів в даному випадку обов'язково.

Термін приведення статуту ТОВ у відповідність з новим Законом.

Термін приведення статуту ТОВ у відповідність до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» в Києві за допомогою нашої компанії складає від 1 до 3-х днів. Клієнт також наділяється можливістю проведення змін в скорочені терміни і на території інших адміністративно-територіальних одиниць.

Варто відзначити, що співробітники нашої компанії надають послуги щодо усунення всіх недоліків в документах і проведення реєстраційних дій в заплановані терміни.

Вартість приведення статуту ТОВ у відповідність з новим Законом.

Вартість приведення статуту ТОВ у відповідність до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» залежить від ряду факторів, а саме:
- кількість засновників;
- територіальність проведення реєстраційних дій по внесенню змін.

Вартість послуги в м.Києві - 3000 грн. (З одним засновником - фізичною особою).

Знижка при замовленні послуги для двох і більше компаній - 20% !!!

Додатково оплачується:
- нотаріальні послуги (завірення підпису засновників на протоколі, статуті);
- засновник - нерезидент;
- компанія знаходиться за межами м.Києва.

Послуга щодо приведення статуту ТОВ у відповідність до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» включає:
- надання інформаційно-консультаційних послуг з основних особливостей нового Закону;
- підготовку повного пакету документів на внесення змін до статуту (заява про державну реєстрацію змін форма 3, протокол загальних зборів про внесення змін до статуту, статут ТОВ у новій редакції, довіреність на проведення реєстраційних дій);
- внесення змін до Єдиного державного реєстру.

Документи, необхідні для приведення статуту ТОВ у відповідність до Закону.

- інформація про ТОВ (ксерокопія виписки з Єдиного державного реєстру);
- інформація про склад засновників (ксерокопія останнього протоколу загальних зборів учасників для максимально точного викладу даних про засновників);
- статут ТОВ у попередній редакції у вигляді ксерокопії (скан-копії) або документа в форматі Microsoft Word (за винятком здійснення ТОВ діяльності на підставі модельного статуту);
- довіреність на проведення реєстраційних дій від ТОВ на співробітників ЮК «Лігал Профсервіс».

В результаті Ви отримуєте:
- опис документів, які подавилися для державної реєстрації змін статуту юридичної особи;
- протокол загальних зборів про внесення змін до статуту.
- статут підприємства в новій редакції в повній відповідності з чинним законодавством України.

Наші переваги.

1. Репутація. Наша компанія має колосальний досвід в сфері супроводу бізнесу, а також значна кількість задоволених клієнтів.

2. Швидкість. Завдяки значному досвіду в обслуговуванні бізнесу наша компанія може задовольнити потреби клієнтів в найкоротші терміни.

3. Доступність. Наші юристи впевнено говорять про складні вещях на простому, доступному для кожного клієнта мовою, вміють знайти підхід і грамотно донести інформацію представникам бізнесу і контролюючих органів.
Для замовлення послуг нашої компанії Ви можете скористатися формою зворотного зв'язку або звернувшись до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті.

Супутні послуги:
- реєстрація ТОВ у Києві;
- зміна складу засновників підприємства;
- зміна кінцевого бенефіціарного власника (вигодонабувача) підприємства;
- зміна найменування підприємства;
- зміна адреси компанії;
- зміна видів економічної діяльності (КВЕД)

Часто задаваемые вопросы.

  • Чи можна одночасно крім приведення статуту у відповідність до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» внести до статуту ТОВ інші зміни?
  • Що робити, якщо в статуті зазначено більше даних, ніж передбачених Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»?
  • Чи можна в статуті ТОВ прописати тільки інформацію, яка обов'язково повинна бути згідно Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»?
  • Чи можна одночасно змінити директора і привести статут ТОВ у відповідність до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»?
  • Підкажіть, а от раніше було тільки 3 дні з моменту проведення загальних зборів на подачу документів реєстратору на внесення змін до Статуту. Зараз щось змінилося?
  • Чи потрібно вносити зміни до статуту ТОВ при зміні складу учасників?
  • Якщо учасник вносить свою частку в статутний капітал у вигляді нерухомого майна, вказується ця інформація в статуті?
  • Чи існує обмеження, що директор не може бути обраний Головою загальних зборів ТОВ?
  • Чи можна сьогодні перевести ТОВ на діяльність на підставі модельного статуту?
  • Чи обов'язково потрібно створювати Наглядову раду в ТОВ?