1.jpg

Наші послуги

Новини та публікації

assets/cache/images/images/news/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-597.jpg

02.02.2021

13 січня 2021 року було внесено деякі зміни до Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію в Україну
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Співробітники ЮК "Лігал Профсервіс" успішно надали інтереси клієнта в Дніпровському суді м.Києва за фактом ДТП за ст. 124 КУпАП.
assets/cache/images/images/news/2020.10.27_migration_novosti-80x68-db0.jpg

27.10.2020

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою яких стало усунення цих незручностей і спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Молдови
Юридична фірма LegalProfservice » Новини та публікації » Особливості оформлення дозволу на працевлаштування в Україні

Особливості оформлення дозволу на працевлаштування в Україні

Особливості оформлення дозволу на роботу в Україні для іноземців

Згідно з українським законодавством, іноземні особи, які не мають посвідки на постійне проживання в Україні, зобов'язані для працевлаштування на офіційну роботу отримати відповідний дозвіл. Така практика поширена не тільки в Україні, але практично у всіх існуючих державах в світі. Вирішувати питання з працевлаштуванням, так само, як і господарські та інші спори, слід виключно в правому полі. Юристи «Лігал Профсервіс» допоможуть оформити дозвіл на працевлаштування іноземців з дотриманням законодавства, і в короткі терміни!

Іноземні громадяни потребують кваліфікованої допомоги юристів в справі оформлення офіційного дозволу на роботу. Компанія «Лігал Профсервіс» готова надати такі послуги в оперативному режимі, але без втрати уваги до деталей.

Чим небезпечна відсутність дозволу на працевлаштування?

Пам'ятайте, що, як і реєстрація ТОВ Київ, оформлення дозволу на роботу для іноземця має виробляється тільки через офіційні органи (центр зайнятості, реєстраційна служба та ін.). Юристи «Лігал Профсервіс», в свою чергу, допоможуть вирішити всі виникаючі в ході надання послуг труднощі і питання. Працевлаштування без спеціального дозволу загрожує компанії-роботодавцю великим штрафом, який складає 20 мінімальних заробітних плат.

Вимоги до оформлення дозволу на працевлаштування в Україні періодично змінюються, доповнюються, тому рекомендуємо всі запитання уточнювати у наших фахівців за вказаними на сайті телефонами.

Які види допомоги може отримати іноземець в «Лігал Профсервіс»?

 

Доверьте оформление документов профессионалам!

За більш детальною інформацією та для замовлення послуг нашої компанії Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку або звернувшись до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті.