1.jpg

Наші послуги

Новини та публікації

assets/cache/images/images/news/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-597.jpg

02.02.2021

13 січня 2021 року було внесено деякі зміни до Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію в Україну
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Співробітники ЮК "Лігал Профсервіс" успішно надали інтереси клієнта в Дніпровському суді м.Києва за фактом ДТП за ст. 124 КУпАП.
assets/cache/images/images/news/2020.10.27_migration_novosti-80x68-db0.jpg

27.10.2020

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою яких стало усунення цих незручностей і спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Молдови
Юридична фірма LegalProfservice » Новини та публікації » Особливості реєстрації ТОВ в Україні

Особливості реєстрації ТОВ в Україні

Особливості реєстрації ТОВ в Україні

Підприємницька діяльність в будь-якій цивілізованій країні передбачає існування юридичних осіб у відповідній організаційної та правової формі. Ця вимога може бути застосовано і до українського бізнесу і комерції. Найбільш поширена форма реєстрації бізнесу в організаційному плані - товариство з обмеженою відповідальністю або ж скорочено - ТОВ. Юридична компанія «Лігал Профсервіс» надає професійні послуги в цій сфері, і гарантує 100% дотримання законних вимог. Наша компанія вирішує також господарські спори, суперечки в сфері нерухомості, інтелектуального права, податкового та багато інших. Повний спектр послуг «Лігал Профсервіс» можна знайти в каталозі на нашому сайті.

В яких випадках реєстрація ТОВ буде переважною?

Реєстрація ТОВ буде доцільна для тих осіб, які хочуть ефективно реалізувати себе в комерційному полі, але з тих чи інших міркувань не хочуть реєструвати себе як приватного підприємця. При реєстрації ТОВ Вам буде необхідно зареєструвати юридичну особу і нести всі предустмотренние законодавством зобов'язання (корпоративне, податкові, іншими органами і фондами, зобов'язання перед третіми особами). Також буде потрібно формування статутного капіталу, призначення директора компанії, нарахування та сплата податків і т.д.

Що потрібно зробити при реєстрації ТОВ в Києві?

Для початку слід придумати назву для майбутньої компанії. Назва повинна бути практичним і осмисленим, ємним і красивим. Хто знає, можливо, компанія в майбутньому виросте і стане дуже затребуваною, тому важливо спочатку підібрати оптимальне назву, яке буде відповідати послуг компанії, її формату, основній ідеї. Далі визначається число і склад засновників. Пам'ятайте, що засновником ТОВ має право стати лише та особа, яка має правоздатність та дієздатність (для фізичних осіб - будь то український громадянин чи іноземець) і правоздатність (для юридичних осіб).

При реєстрації компанії, серед іншого, слід визначити розмір статутного капіталу. Мінімальний поріг статутного капіталу необмежений, тобто можна призначити самий мінімальний поріг (1 копійка), якщо в цьому є необхідність. Кожен засновник ТОВ буде нести обмежену, як випливає з назви, відповідальність, яка буде визначатися розміром його вкладу до статутного капіталу.

Також необхідно визначитися з адресою реєстрації (юридичною адресою, місцезнаходженням) та видами економічної діяльності компанії. Згідно законодавства місцезнаходженням компанії є фактичне місце перебування його виконавчого органу. Види економічної діяльності необхідно вибирати з усього переліку економічної діяльності, затвердженого Державним комітетом статистики України. Види економічної діяльності підбираються відповідно до тієї діяльності, яка буде реально здійснюватися фірмою.

Більш докладну і детальну інформацію про реєстрацію ТОВ, а також про те, як отримати дозвіл на працевлаштування (роботу) для іноземців та отримати відповіді на масу інших питань Ви можете у фахівців компанії «Лігал Профсервіс».

За більш детальною інформацією та для замовлення послуг нашої компанії Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку або звернувшись до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті.