1.jpg

Наші послуги

Новини та публікації

assets/cache/images/images/news/immigratsiya-v-ukrainu_01-80x68-597.jpg

02.02.2021

13 січня 2021 року було внесено деякі зміни до Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію в Україну
assets/cache/images/images/news/2021.01.19_dtp-80x68-5b6.jpg

19.01.2021

Співробітники ЮК "Лігал Профсервіс" успішно надали інтереси клієнта в Дніпровському суді м.Києва за фактом ДТП за ст. 124 КУпАП.
assets/cache/images/images/news/2020.10.27_migration_novosti-80x68-db0.jpg

27.10.2020

З 13 жовтня 2020 року набули чинності нові зміни, метою яких стало усунення цих незручностей і спрощення процедури оформлення посвідки на проживання в Україні для громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Молдови

Правове застереження і відповідальність.

Будь-яка інформація, включаючи будь-які новини, повідомлення про зміни в законодавстві, публікації, а також будь-яка інша інформація, надані на цьому вебсайті, призначені виключно для інформаційних цілей, і не є юридичною порадою, і не є пропозицією здійснити будь-які дії або керівництвом до дії. Зміст цього веб не може бути підставою для прийняття рішень про укладення будь-яких угод.

Legal Profservice не гарантує, що інформація, розміщена на цьому сайті, не містить помилок і неточностей. Також, Legal Profservice повідомляє користувачів цього сайту, що інформація, надана на нашому сайті, не є юридичною консультацією і / або послугою.

Виходячи з вищезазначеного, Legal Profservice не несе відповідальності за прийняті користувачами нашого сайту рішення і вчинені дії посилаючись і / або користуючись інформацією, які розміщені на нашому сайті.
Будь-які рішення в області бізнесу завжди пов'язані з ризиком. Неодмінною умовою прийняття таких рішень має бути розуміння цих ризиків і усвідомлення особистої відповідальності інвестора, підприємця, клієнта за результати своїх рішень.

Інформація на цьому сайті може змінюватися без жодного повідомлення, і розроблена з метою інформування про нашу діяльність, транзакціях, професійних рейтингах, зміни в законодавстві або про їх застосування.
Незважаючи на те, що ми докладаємо всіх розумних зусиль для забезпечення того, щоб вся інформація, яку ми публікуємо на цьому вебсайті була правильною, актуальною і такою, яка б відображала всі останні тенденції в застосуванні і тлумаченні українського законодавства, останні схильні до несподіваних змін українським законодавчим органом, а також будь-якими органами влади.

Вся інформація та правові новини, про які ми інформуємо, послуги з часом можуть змінитися. Тому ми не можемо гарантувати правильність такої інформації або новин на цьому вебсайті на будь-якому відрізку часу. Фірма Legal Profservice, її співробітники і представники не несуть ніякої відповідальності за будь-які дії або завдані збитки, збитки, завдані користувачам, які переглядали або завантажували інформаційні матеріали з цього сайту.

Цей вебсайт і будь-які матеріали, які на ньому розміщуються, створені фірмою Legal Profservice, захищені авторськими правами. Будь-яка особа може переглядати, зберігати, роздруковувати і розповсюджувати матеріали з цього веб виключно з письмової згоди власника сайту.