1.jpg

Наши услуги

Новости и публикации

assets/cache/images/images/news/novost_usilenie_otvetstvennocti_inostrantsev_2018-1-80x68-3b8.jpg

13.01.2019

1 ноября 2018 Кабинетом Министров Украины было подано на рассмотрение Верховной Рады Украины проект Закона Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно совершенствования законодательства в сфере миграции»
assets/cache/images/images/news/ustav-80x68-55c.png

21.09.2018

У зв'язку з набранням чинності нового Закону, діяльність ТОВ здійснюється «в новому форматі». Для початку варто звернути увагу, що відповідно до Прикінцевих та перехідних положень нового Закону, у учасників ТОВ є один рік на приведення статутних документів у відповідність до Закону (до 18 червня 2019 року). Таким чином, представникам бізнесу надано термін у один рік для внесення змін до своїх статутів та приведення їх у відповідність до нового законодавства.
assets/cache/images/images/kak_nachat_business-80x68-f1f.jpg

12.09.2018

Запуск собственного бизнеса - это напряженное, но отличное начало карьеры и выбор жизни. Все это требует вашего времени и внимания. Начните с того, что вы будете жить своей работой до тех пор, пока она не будет остановлена.
assets/cache/images/images/resized/small/vid_na_zhitelstvo_po_braku-80x68-0bf.jpg

05.09.2018

Множество украинцев состоит в браке с гражданами других стран. Так же, есть много иностранцев, которые состоят в браке между собой и временно или постоянно проживают на территории Украины. На основании брака, в зависимости от ситуации, можно оформить либо временный вид, либо постоянный вид на жительство. Давайте рассмотрим более детально, как можно оформить временное и постоянное ВНЖ в Украине на основании брака и что для этого нужно.
Юридическая фирма LegalProfservice » Новости и публикации » Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю в Україні

Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю в Україні

Реєстрація ТОВ в Україні

При створенні юридичної особи необхідно визначитися:

- по-перше, з організаційно-правовою формою та назвою товариства. Назва повинна бути унікальною і включати в себе назву організаційно-правової форми. Не може бути зареєстровано два підприємства з однаковою назвою. Існують такі види юридичних осіб – товариство з обмеженою відповідальністю, товариство з додатковою відповідальністю, повне та командитне товариство, акціонерне товариство та інші. Відмінність видів товариств полягає в обсязі відповідальності засновників, розмірі статутного капіталу, структурі органів та порядку управління. В залежності від обраного виду товариства відрізняється й процедура його реєстрації.

- по-друге, необхідно визначитися із структурою та функціями виконавчого органу управління товариства. Виконавчий орган може бути представлений директором (генеральним директором тощо) одноособово або може бути створений колегіальний орган на чолі з генеральним директором.

- по-третє, необхідно визначитися із: місцезнаходженням підприємства, основними видами діяльності (згідно з КВЕД-2010), порядком, видом та розміром внесення своїх часток учасниками товариства.

- системою оподаткування.

Що необхідно зробити для реєстрації ТОВ?

По-перше, розробити проект Статуту підприємства та провести загальні збори учасників товариства, на якому прийняти рішення про створення товариства, про розмір часток учасників та порядок їх розподілу, затвердити Статут, обрати керівника підприємства тощо.

По-друге, необхідно провести державну реєстрацію підприємства, результатом якої буде внесення даних про підприємство до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Для цього необхідно підготувати певний пакет документів та подати до Державної адміністрації за місцезнаходженням товариства. Пакет документів включає заповнену реєстраційну картку, примірник оригіналу рішення учасників про створення ТОВ, два примірники статуту, квитанція про внесення збору за державну реєстрацію та документи, що визначають структуру власності засновників. Реєстрація підприємства в органах податкової служби, Пенсійного фонду, органах статистики відбуваються в автоматичному режимі на підставі даних державного реєстратора шляхом електронного обміну інформацією відповідними службами.

Юридична компанія «Лігал Профсервіс» надає послуги з реєстрації юридичних осіб, в тому числі ТОВ: проводить консультації, надає зразки документів, оформлює відповідний пакет документів та подає його на реєстрацію, замовляє виготовлення та отримує печатку. Співробітники компанії допоможуть також оформити пакет документів для відкриття рахунку в банку та при необхідності супроводять при відкритті рахунку. При необхідності компанія може надати юридичну адресу для реєстрації. 

Більш детально з питань реєстрації ТОВ